Sayfa 991/1002 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. https://mobile.twitter.com/MesutHara...22863116791812

Linkte videolar var. Yine bir dolap döndürüyorlar.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Dr.Ahmet Kubacık
    @DAhmetkubacik
    Covid-19 sürecinin her safhasında (112 acil vaka doktoru,covid-19 kordinasyon merkezi,Ğöğüs hastalıkları bölümü) görev yapmama rağmen,covid-19 enfeksiyonuna yakalanıp ölen bir tane çocuk görmedim hatta hastahaneyede yatan çoçuk göremedim .

3. Prof Dr Güner Sönmez
    @DrGunerSonmez
    Zincir marketlerde her şey pahalı. Özellikle peynir, yağ, zeytin, zeytinyağı gibi ürünleri alabileceğimiz üretici veya esnaf ismi-adresi varsa bu mesajın altına yazar mısınız? Oradan alışveriş yapmaya çalışalım, hem katkımız olur. (Güvenilir olsun)
    Tweetin altında pek çok paylaşım var.

Hatice Öktem
    @Haticektem4
    ·
    10s
    @DrGunerSonmez
    adlı kişiye yanıt olarak
    Pazar günleri üretici pazarı kuruluyor Kadıköy Salı Pazarının yerinde kesinlikle tavsiye ederim yumurta ekmek süt urünleri kooperati zeytin kooperatifleri var Anamur'dan meyvenin her çeşidi sebzeler taze bol yeşillik
    nilgl gdrl
    @nilglll
    ·
    9s
    @DrGunerSonmez
    adlı kişiye yanıt olarak
    Benim yıllardır aldığım Ezine’li bir yörük var Kendi ürünleri ve Türkiye’nin her yerine kargoluyor
    Özellikle yağ ve bal mükemmel
    5 litre Naturel Sızma Z.yağı :185TL
    5 litre Naturel Birinci Z.yağı :150TL
    İnek Peyniri kg 55TL
    Koyun Peyniri :75TL
    Keçi Peyniri kg:75TL
    0 542 314 8890
    Ben Abdullah Sarıpınarlı
    @ben_narl
    ·
    9s
    @DrGunerSonmez
    adlı kişiye yanıt olarak
    İzmir Bayındır sadece kendi ürettiğimiz zeytinyağımız,İstanbul da kaç para bilmem,bizde 30 TL+zeytinyağı gerçek zeytinyağı,ABDULLAH SARIPINARLI 05364507997 İLETİŞİM
    ....................

4. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın, yeni anayasa çalışmalarıyla ilgili Her ne şekilde olursa olsun, önümüzdeki yılın ilk aylarında kendi hazırlığımızı milletimizin takdirine sunmakta kararlıyız sözleri sonrası, Cumhur İttifakı nın 2022 de, yani seçimlere bir yıl kala, çalışmayı referandum ile milletin onayına sunmayı amaçladığı belirtiliyor.

Yeni anayasanın referanduma götürülmesi için parlamentoda 360 milletvekilinin evet oyu vermesi gerekliyken, olası referandumun ayrıca Cumhur İttifakı için bir tür kamuoyu yoklaması, hükümete güvenoylaması olacağı ifade ediliyor.

Parlamentoda referandum için geçerli 360 milletvekilinin oyu içinse iktidarın, 2022 ye dek eksik olan 23 milletvekili için Meclis te ikna turları düzenleyeceği dillendiriliyor.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...-hamle-1866194

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Çaykur zarar eder abi niye etmesin çayı 5 e al 4 e sat zarar
    İspark nasıl zarar eder ?
    Kaldırımlar var
    Dolu araba geliyo herbiri en az 10 TL park ücreti o da 1 saatlik park ücreti
    Zarar kaynağı ne olabilir?
    Park ücreti toplayan işçi onbeşbin maaş almıyo
    3-4 kişinin mesul olduğu yere, 7-8 maaş yazıyorlarsa olabilir. Böyle böyle binlerce adam boş maaş alıyorlardır.

6. Dogu Ergil
    @DoguErgildogu
    ·
    22 Eyl 2020
    Bedava tahlil:
    Bir ağacın gövdesine işe.
    Karıncalar geliyorsa şekerin var.
    Hemen kuruyorsa tansiyon;
    et gibi kokuyorsa kolesterol;
    fermuarını açmadan işediysen alzheimer.Ağacı tutturamadıysan parkinson;ağaç yerine ayağına işiyorsan prostat; idrarının kokusunu alamıyorsan covid19

7. Ekolojik sistem içerisinde tüm canlı türleri eşittir ve sadece hayvanlar ile ilkel kabileler (henüz "medeni!" bir hukuk sistematiği geliştirmemiş insanlar) bu eşitliğin farkındadır.

8. Halklar çok ciddi ayrıştırıldı. Artık toplum yıkılma aşamasında.

Bunun farkında olanlar var. Bir düzeni olup da yıkılmayacağını sananlar, yıkıma hazır değiller.

Sayfa 991/1002 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •