Sayfa 991/1030 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    garanti nereye borsa oraya ..yabancının her zaman bir planı vardır onlar bizim gibi degil zaten 1-2 sene sonrasının beklentisini alıp satarlar...bellimi olur belkide tum olumsuzluklar dolar tl ye yansımıstır dusmesinin sebebide butun bu olumsuzlukların gerceklesmesi dir belkide ..onu ancak buyukler bilir bizde yorum yapmaya calısırız ...bahsedildigi gibi 2020 den itibaren fed yeni bir parasal gevsemeye giderse bunu onceden satın alacaklardır ...bu durumda dolar milletin elinde kalmıstas olabilir ..2019 da tl mevduatcı olarak kazanacagımız son yıl olabilir ..zira parasal gevsemede hem faiz oranları duser hem doviz fiyatları ...bakalım ipucu verecektir fed ...tramp bile fed den cok sikayetci faiz artırdıkları icin ..
    Trump çok akıllı adam kim ne derse desin ..Abd tarihindeki en parlak ekonomiyi yaşatıyor.
    Ticari işyeri gibi ülke yönetiyor tek kötü tarafı bu .Dünya bir yana abd bir yana diyor halbuki dünya abd yi yıllarca büyük abi gibi düşündü .Trump ise abi abla boş işler ben işime bakarım diyor .
    Fed artışı sonucu ihracat düşecek .İphone olmuş 10-15 bin tl .
    Eli mahkum doların ateşini alacak ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Kaç veriyor vakıf .arı hesap avantajı nedir acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by hamza sütbıyık Yazıyı Oku
    anadolu 1 yıllık aylık ödemeli olanı da sorsaydınız... gezsen anadoluyu dertlerden kurtulursun gezsen anadoluyu orda bahar başkadır .... eskidendi o eskiden...
    1- anadolubank 1 yıllık aylık ödemelide banka faizi değiştirme hakkını saklı tutuyor.bu ay 26, sonraki ay 20, bir sonrakinde 15 verirse derdini marko paşaya anlatırsın. 2- 1 sene Türkiyede mevduat için çooook uzun zaman. Vadeyi bozarsan ağır maliyet ödetiyor anadolubank. 3- sağlamcıyım daha fazlasını diyemiyorum. 4- o kadar cahilsin ki sana cvp yazmayacaktım ama insanları yanlış yönlendirme diye bunları yazma gereği duydum.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Bist ne güzel kapatmış...Net 90.000.....Yabancılar işi biliyor...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

4.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    onu bunu bırakın da aselsan güzel bilanço açıkladı he..
    bence bi göz gezdirin..

ytd.

syg,
    Teknosa da coştu

Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Vakıfbank veya Halkbank tan bugün için faiz oranı alan varmı ?
    Vakıf 25, halk 24 verdi 500k için
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. DOHOL topiğindeki oranlar buradan daha iyi gibi gözüküyor...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...04#post2792604
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. TL faiz oranları düşerken dolar oranları da düşüyor mu arkadaşlar, nedir gözlemleriniz? Eğer bankalar dolar kurunun daha da düşmesini öngörüyorlarsa daha yüksek dolar faizi verebilirler diye düşünüyorum.
    Bu arada ICBC hoşgeldin kampanyasını sonlandırdı sanırım. Sitede bulamadım.

8.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    1- anadolubank 1 yıllık aylık ödemelide banka faizi değiştirme hakkını saklı tutuyor.bu ay 26, sonraki ay 20, bir sonrakinde 15 verirse derdini marko paşaya anlatırsın. 2- 1 sene Türkiyede mevduat için çooook uzun zaman. Vadeyi bozarsan ağır maliyet ödetiyor anadolubank. 3- sağlamcıyım daha fazlasını diyemiyorum. 4- o kadar cahilsin ki sana cvp yazmayacaktım ama insanları yanlış yönlendirme diye bunları yazma gereği duydum.
    Anadolubank'ın sitesinde faiz oranının değişmeyeceğine dair bilgi var.
    Yani sizin söylediğinizden farklı bir bilgi var. Muhtemelen yakın zamanda site size göre güncellenecek.
    https://www.anadolubank.com.tr/tr/bi...-kuponlu-hesap
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 991/1030 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •