Sayfa 994/1003 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bugün seçim kararı alsalar en az 6 ay sonra olmak zorunda değil mi zaten ?
    Bunun hakkında net bi bilgim
    kabaca 3 ay yetiyor gibi aklımda kalmış

(4) Seçimlerin yenilenmesine karar verilmesi hâlinde bu karar kırksekiz saat içinde Resmî Gazete'de yayımlanarak ilân olunur. Bu kararın verildiği günden sonra gelen altmışıncı günü takip eden ilk Pazar günü Cumhurbaşkanı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi genel seçimi birlikte yapılır.

2 ay ustam 2 ay

4.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    ustalar benim araba paramı çıkarmam lazım amk borsasından sinirlerim çok bozuk
    Hocam
    Böyle yazdığına göre
    vede geçmiş kendi özelimde yaşanmış tecrubelerden
    Eldeki de gidebilir

Viop Moralsız falan doğru karar verilecek yer hiç değil
    dinlen derim
    acızane olarak

Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Hocam
    Böyle yazdığına göre
    vede geçmiş kendi özelimde yaşanmış tecrubelerden
    Eldeki de gidebilir

Viop Moralsız falan doğru karar verilecek yer hiç değil
    dinlen derim
    acızane olarak
    ustam bende viop yok burayı endeks gidecekmi diye takip ediyorum. hisse var yoksa viop nasıl oynanır bilmiyorum bile.

6. Komplo teorime göre memlekette bütün partiler aynı merkezden kontrol ediliyor.

Cübbeli TV'de canlı yayında söyledi oradan da emin oldum. Kendilerine gelenler arasında her türden görüşte adam var demişti. Devlet ne zaman hangi görüş gerekiyor ise onu öne alıyor. Bir kaç programda da bazı kişiler devlet her şeyi kenara yazar zamanı gelince ortaya çıkarır vs söylemişlerdi. Zamanında bir devlet görevlisi bu ülkeye komunizm gelecek ise onu da biz getiririz demiş.

Muhtemelen dere geçerken at değiştirilmez denip aynı ekip devam etsin denecek. Öte yandan konjoktür değişir, başka plan devreye alınır, şimdilik bu plan olacak gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Dayu sen çok yannuş yere gelmişin,
    endekis düşse ne yazar çıksa ne yazar, önemli olan senin elindeki hisse
    Mesela bak kuşa, endekis çıksada uçuyor, endekis düşsede uçuyor yani boyuna uçuyor. Mesela suyun altında 50 tale olan ereğliye bak, endekis çıksada düşüyor, endekis düşsede düşüyor.
    Ayrıca
    hisse taşıyan birinin bu sayfaya gelmesi küllüyen zarar, elindekinden olursun, o da yetmez köprüden atlarsın buradaki arkadaşlar günde 3 posta yön değiştirir

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    ustam bende viop yok burayı endeks gidecekmi diye takip ediyorum. hisse var yoksa viop nasıl oynanır bilmiyorum bile.
    abey elde ne var ayıptır sorması????

Sayfa 994/1003 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •