Sayfa 995/1006 İlkİlk ... 4958959459859939949959969971005 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 7,953 - 7,960 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Herkes dolandırıcılara kızıyor ama bilmiyorlar ki bunlar da aslında yedikleri kazıkların sonucu olarak bu hale geldiler.

Kazıkçı esnaf da yaşadığı olumsuz tecrübelerin sonucunda o hale geliyor. Müşterisi veresiye takmasa, karşılıksız çek vermese, bezdirircesine pazarlık yapmasa esnaf da tuttuğuma s*kayım moduna geçmez.

Bu bir kısır döngü aslında.

Geçen Bulgaristan'dan gelenlere sevinen Edirneli esnafın haberi çıkmıştı. Bulgar ve Yunanların en çok sevilen özelliği pazarlık yapmamaları imiş.

Gelen muslukçuya bilmemneciye kızılıyor ama gidip görece kurumsal firma ile çalışmak yerine merdivenaltı ustaları çağıran da yine sizsiniz.

Arabayı yetkili servis yerine ucuz olsun diye mahalle arası servise veriyorlar ondan sonra way içinden parça çalındı. Gerçi yetkili servisler de çok ak kaşık değil ya. Oğlum bu ülkenin derdi bitmez.

ytd
    Servis 28 bin TL istedi, sanayide 7 bin tl hallettim

2.  Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Sen öyle san !
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    bu arada kombiye ve fırına gelen yetkılı servisti
    Kronik buzdolabı arızası var, dondurucu kısmı çalışıyor, sogutucu kismi soğutmuyor, sebebi bir yada 2 sensorün çalışmaması..
    Servis gelirse 500-1000 kaç isterse cani söylüyor,
    sensörleri 80tlye netten alip youtube videoalarindan bakarak değiştirdim, 1,5 sene oldu sorun yok

3.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Servis 28 bin TL istedi, sanayide 7 bin tl hallettim. Sen servise git, kol gibi kazığı ye
    Sanayi öyle. Ben de arabayı mahalle arasında veriyorum servise. 500-600'e çıkıyor yıllık servisi. Geçen balataları değiştirttim. Çakma bir şey takmaya çalıştı. Baya da ısrar etti. Abim wallahi aynısı billahi aynısı dedi.

Yok dedim illa bosch olacak. Bosch olmazsa olmaz dedim. Bozuldu biraz ama taktı. Yalnız sürekli ötüyor araba fren yaparken.

Bosch böyle abi bir süre ötecek dedi. İnşallah öttürmemiştir bizi.

4. devletin tüm kurumlarına liyakatsiz siyasal islamcılar doluşmuş durumda, açıkladıkları hiçbir veriye inanmak mümkün değil, hepsi minareye kılıf üretiyor

2008 den beri çöküş dönemindeyiz.tam 13 yil.dile kolay.

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Sanayi öyle. Ben de arabayı mahalle arasında veriyorum servise. 500-600'e çıkıyor yıllık servisi. Geçen balataları değiştirttim. Çakma bir şey takmaya çalıştı. Baya da ısrar etti. Abim wallahi aynısı billahi aynısı dedi.

Yok dedim illa bosch olacak. Bosch olmazsa olmaz dedim. Bozuldu biraz ama taktı. Yalnız sürekli ötüyor araba fren yaparken.

Bosch böyle abi bir süre ötecek dedi. İnşallah öttürmemiştir bizi.
    Evet tabi sanayide kazık yeme ihtimali yüzde 90'a yakın : D

Asil yapilmasi gereken.egitim sistemi.nitelikli insan yetistirme.unv kalitesi arttirma.hukuk,insan haklari,dogrudan yatirim.katma degerli urun uretme ve ihracati.

K.kiliclaroglu Tuİk e gitti.almadilar.kapidan dondu.oranlar yalan dedi.protesto ettiler.
    Aslinda dilekce vermeleri lazim.bilgi edinme kanunu na gore bilgi isteyebilirler.

Sayfa 995/1006 İlkİlk ... 4958959459859939949959969971005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •