Sayfa 998/1001 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Viop - XXIV

1. fezaya giden hisseler önden koşuyor düşerken bankaların dünya unrunda değil...

2. maçlar 3 haftaya tekrar durdurulur bence.

saat 17.00da bir türbülans yapar mı acaba diye düşünuyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    erteleyecekleri yer yok.. ligdi kupaydı avrupaydı milli maçlardı derken bütün haftalar ve hafta araları dolu... düşmeyi kaldırdı bir de enayiler, oldu 40maç... 1 maçlık bile yer yok... kaldı ki iş 1 maçla bitmiyor, daha bunun ekimi kasımı aralığı var, bugun 1 takım hasta, gelecek haftalar 3-5-7 derken zaten komple kaybedilecek bir sürü hafta... temmuza agustosa da sarkamaz bu sefer, ertelenen avrupa şampiyonası var...

velhasıl dediğim gibi, her takım 20 maç yapabilirse öpüp başlarına koysunlar...
    kısaca meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan... bu kış, mart nisandan daha belirsiz geçecek...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

5. Süper Lig'de yarın Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek Antalyaspor'da koronavirüs test sonuçları belli oldu.

Akdeniz ekibinde teknik ekip, futbolcular ve destek ekibe yapılan testlerde 50'ye yakın pozitif vaka tespit edildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    ben girerim dostum..... hiç acımam..... dolar 2000 li yıllardaki sabit kur sistemine döndü.... şimdi resmi olmasada sabit kurdayız ama o zaman böyle borçlu değildik, mb da eksi rezev yoktu... devletin vatandaşa altın borcu yoktu.... satılacak kurumlarda vardı...
    şu an batık vaziyetteyiz... almanyada gazetelerde yazmaya başlamış; Türkiye iflas ediyor.....
    sözün bittiği yerdeyiz... sen alma tabii ki dostum....
    arkadaşın birisi buradan dolar mı alınır demişti..... dolar 8 eylülde 7.49 idi.... şimdi 7.5750
    borsa hala aynı yerde.... dolar sert bir çıkış yapmadan, yabancılar satışı bitirmeden ve varlık fonu yukarıdan vatandaşa kakaladığı malları geri almadan bu borsa sittim sene çıkmaz...

7. ben bıyıkları boşuna mı kestim şimdi.
    zaten kesecedim ucundan.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    bankalar mübarek dünkü seviyelerinin bir kademe yukarısında duruyor.
    o kadar bıktım ki dikkat edersiniz şimdiye kadar hiç banka demedim
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Sayfa 998/1001 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •