Sayfa 999/1002 İlkİlk ... 49989994998999799899910001001 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,985 - 7,992 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok kardeşim yok, bir tane abdestsiz yere basmayan birisi, mecbur ben açacağım galiba yeni başlığı?
    Nikrece hiç açmamış galiba bide o denesin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,848
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Nikrece hiç açmamış galiba bide o denesin
    Sağ ol hocam hiç anlamam o işlerden, Reha bey iyidir, gazeteye çıkmış fenomen o Ben iki şey karalayıp geçiyorum,teşekkürler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,848
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sağ ol hocam hiç anlamam o işlerden, Reha bey iyidir, gazeteye çıkmış fenomen o Ben iki şey karalayıp geçiyorum,teşekkürler.
    Bazen kızsam da british de emek veriyor, illa birini arıyorsanız onu öneririm.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,848
    Kubilay da gelmiş,bir emektar daha. Hemi de şaman eşiğe basmayanlardan

Son durum : Vaka sayısı yeniden 9000’in üzerinde

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,848
    Son durum : Vaka sayısı yeniden 9000™in üzerinde
    İngiltere'de yaklaşık bir yıl süren ''bilimsel'' araştırmadan sonra dünyanın en komik fıkrası seçildi. İngiliz Bilim İlerleme Birliği'nin araştırmasında, internet kullanıcılarından en çok beğendikleri espriyi bildirmeleri istendi. Araştırmada, 70 ülkeden 40 bin fıkra incelendi
    .Dünyanın en komik fıkrası şöyle: Ormanda dolaşan 2 avcıdan biri birden bire yere düşer. Arkadaşı, düşen adamın nefes almadığını ve gözlerinin ferinin söndüğünü görür. Bunun üzerine telefonla acil yardımı arar.' 'Arkadaşım öldü, ne yapabilirim'' diye sorar. Telefondaki ses yanıtlar: ''Sakin olun. Size yardım edebilirim. Ama önce arkadaşınızın ölüp ölmediğinden emin olalım.'' Telefonda bir süre sessizlik olur ve bir silah sesi işitilir. Avcı telefonu tekrar eline alır ve şöyle der: ''Evet, tamam. Şimdi ne yapacağım?''

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 999/1002 İlkİlk ... 49989994998999799899910001001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •