Sayfa 50/1011 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Viop XLVI

1.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    seytan üçlüsü menderes, doganlar mobilya rtalb ))
    menderes aldım biraz, aşağa salmayacak herhald

yalnız açılışta kozalarda öyle güzel satış fırsatı vereceğini hiç tahmin etmemiştim, kurtuldum fazlalıklardan, iyi oldu.. biraz ülker tutuyorum hala, ama endeks hisselerinden de endeks longdan da hiç beklentim kalmadı.. pazartesinin büyüsünü bile bozdular artık, her hurraa satış fırsatıdır.. 1-2 hafta realize olmalı, en iyi ihtimal yatay/aşağı bi trend

xtumy içinde favorilerim blcyt, krvgd, mndrs

2. Lan hala Twitter'da millete sasa guzellemesi yapıyorlar desteği hacimsiz kirmista ayı tuzağı yapıyormuş falan filan. Nereden biliyon ayı tuzağı olduğunu desteğin üzerinde kapnislar mi yaptı hayret bir şey. Çizdiği çizgide doğrumu onu bile bilmiyor avil.

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Bulut abim olayın özünü yazmış. 5 10 liradan alan adamlar Twitter'da milleti gazliyor. 180 liradan alan adam kol kesmediyse belkide 10 yıl o fiyatları gormeyebilir.
    1 ay önce yazdım kendim pozisyon taşıdığım halde tahtanın brüt takasa alınması gerektiğini .
    bu fiyatlardan tahtalara giriyorsanız herşeyi göze alacaksınız ,maliyetim düşük olduğu halde 185-189 lardan satmadığım malı tabanlardan sonra yukarı hareketlerde 155-158 aralığından verdim o gap kapama kaçış hareketidir benim için yukarda satmamamda aç gözlülük yaptığım için sonuç olarak herkes bulunduğu pozisyonda yaşadıklarından ders çıkarmalı tecrübe kazanmalı
    sistem kolay para kazandırdığından belli süreden beri herkes BORSA cı oldu ve bunu strateji yapmadan , teknik temel donanım olmadan .
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Bereketli olsun.

Şöyle güzel bir düzeltme gelsin de bist de dahil herkes rahatlasın...
     Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    tartartar gogogo

düzeltme başlasın artık, herkes rahatlasın...

tartartar gogogo
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. beklediğim gibi oyun devam ediyor .
    kanal kırılımı aşağı olursa satış derinleşir.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,159
    sasa ve hektaş konusunda yorum yapmıyorum.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

beklenmeyen çöküş..

8.  Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    Pazartesi de düşüş devam eder bence..

Sayfa 50/1011 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •