Sayfa 41/1002 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Tuprasi basiyorum asagiya. Canina okuyacam o kagidin insallah
    Sen Putin’e dua et

İşletim sistemi yokmuş diye

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Eczacı ve doktorlar yazdıkları ilaçların karşılığı araba,ev yurt dışı tatilller alıyordu ilaç şirketlerinden.
    Şu anda insanlar evinde iken hayatlarını riske atarken, elinizde kanıt olmadan şerefi ile görev yapan bir meslek grubuna mesnetsiz suçlamada bulunmak...
    30 sene görev yaptım bir tek tatile gitmedim ilaç firmaları ile, bırak evi bir çöp almadım kendime.
    Yazdığınız en hafifinden toplumu ayrıştırma, bölmedir.
    Gerçekten bu doktor düşmanlığını anlayabilmiş değilim. Hatalı olan, yanlışı olan bütün meslek gruplarından kişiler olabilir.
    Ancak bütün meslek grubunu suçlamak ayrı bir cesaret...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Şu anda insanlar evinde iken hayatlarını riske atarken, elinizde kanıt olmadan şerefi ile görev yapan bir meslek grubuna mesnetsiz suçlamada bulunmak...
    30 sene görev yaptım bir tek tatile gitmedim ilaç firmaları ile, bırak evi bir çöp almadım kendime.
    Yazdığınız en hafifinden toplumu ayrıştırma, bölmedir.
    Gerçekten bu doktor düşmanlığını anlayabilmiş değilim. Hatalı olan, yanlışı olan bütün meslek gruplarından kişiler olabilir.
    Ancak bütün meslek grubunu suçlamak ayrı bir cesaret...
    Arkadaş doğru söylüyor her doktor öyledir denemez tabi ama benim ilaç mümessili arkadaşım vardı bilgisayara mobilyaya pasa ilaç yazıyorlardı.

4. Borsa İstanbul
    SON DAKİKA ABD Büyük Yatırım Bankaları ve Aracı Kurumlar Portföy yatırımcılarına STOPLOSS seviyesine dikkat edin uyarında bulundular

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul
    SON DAKİKA ABD Büyük Yatırım Bankaları ve Aracı Kurumlar Portföy yatırımcılarına STOPLOSS seviyesine dikkat edin uyarında bulundular
    sert bir satış mı gelecek acaba!!!!

ytd.

Bugunku borsalarin yukselisinin bir hikayesi var mi. Belki ben kacirmis olabilirim

Cuma gece açtığım longları vererek, reverse short.

8.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Önceden eczacılar 1'e aldığını 10'a sattığı için o 1-2 Tl lik katkı payları önemli değildi..Eczacı ve doktorlar yazdıkları ilaçların karşılığı araba,ev yurt dışı tatilller alıyordu ilaç şirketlerinden...şimdi hepsi kesildi,doğal muhalifler oldular.
    eczacı ve doktor lar derken büyük iki camiaya hakaret ettiğinizin farkında mısınız. Cümlenizi kurarken bari her kesimden olduğu gibi bu camialarda da avanta para peşinde koşanlar olmuştur deseniz amenna diyeceğim. Doktor düşmanlığının başı lise sonrası erişilemeyen ciğere mumbar demekle başlar. Daha sonraki yaşamda büyür ve kitlesel bir hal aldığından bu camianın içine sıçmak isteyen zihniyete yakın durmaya dönüşür. Afedersiniz g.t sıkışınca da balkondan alkışa dönüşür şakşak misali(gönülden destek için alkışlayanları tenzih ederim). Yaşım 45 demişsiniz bu da demek oluyor ki siz kısa pantolonla dolaşırken bu forumda çok kişi sizin neslinizi muayene etmiştir. maalesef hekimler bunca emeklerinin karşılıklarını alamadıkları zaman geçmişte ufak çıkarlar için hatalar yapmışlardır. Şu anda da hatalar yapmaya zorlanmaktadırlar. Bir beyin cerrahı(bir sürü dal) bir aile hekiminin 2/3 ü kadar maaşa talim ettirilirse hata yapmaya zorlanır. Nick iniz efe fakat zeybek olarak dahi meclislerde kabul görmezsiniz bu yaklaşım ile…size iyi tradeler efendim…
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Sayfa 41/1002 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •