Sayfa 420/555 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Info nun komisyon ortalaması kaç ki, artık ortalama onbinde 2 veren yok piyasada sanırım

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Ne demek abi, ortalama komisyonu 1.5-1.6 bile olsa 2021 ilk çeyrek bilanço tahmin edilemez noktalara gelir..
    İnşallah. Ama bi 2 olsa var ya hayal işte kırar geçer.

Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    Info nun komisyon ortalaması kaç ki, artık ortalama onbinde 2 veren yok piyasada sanırım

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Onbinde 1.3

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Onbinde 1.3
    bu kadar dusuk komısyonu kıme verıyorlar acaba

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    bu kadar dusuk komısyonu kıme verıyorlar acaba
    Hacmi yapan kodomanlara.üstelik bu ortalaması. Aslında kodomanlara daha ucuz. İşte biraz artık çok satıcılar, yükselmesi lazım. Sonuçta halka açık şirket. Hem hisse alayım hem kazandırayım der. Osmen bile onbinde 2.5 den fazla.

6. Bende sabit kağıtlar infoda duruyor kredi vermediler bir ara bende al sat başka kurumdan yapıyorum beni bile ikna etseler aylık 30 bin kar ederler en az

Bakalım bu manyaklamasına hacim artışı ile info daha ne kadar dizginlenebilecek? Harika iş çıkarıyor. Bilançoda geldi gelecek. En büyük beklentim şu hak etmediği brüt takas olayı. Aslında kağıt yönlendiricileri için daha iyi ortam ama hayırlısı

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Bakalım bu manyaklamasına hacim artışı ile info daha ne kadar dizginlenebilecek? Harika iş çıkarıyor. Bilançoda geldi gelecek. En büyük beklentim şu hak etmediği brüt takas olayı. Aslında kağıt yönlendiricileri için daha iyi ortam ama hayırlısı
    İlk başlarda alt pazarda olmasına ve brüt takasta olmasına olumsuzluk olarak bakıyordum ama Merrill ve Yapıkredi robotunun nerdeyse tüm yan kağıtların tahtalarına girip alt üst ettiklerini gördükçe bir süre daha alt pazarda kalmasının lehimize olduğunu düşünmeye başladım. Zaten muhtemel alt pazardan çıkış tarihi olan 1 nisana kadar epeyce yol almış oluruz.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Sayfa 420/555 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •