Sayfa 439/932 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey, izci abi ve sayın obblomovv.
    Akbank bende de aynı sayılır. 489 altı stop. PC açmadım bugün grafik atamıyorum kusuruma bakmayın.
    Değerli paylaşımlar için teşekkürler...
    Saygılar...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Teşekkürler Canel Bey

2.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Yükselende Kalkışma var resmen. Ama halen tam olarak finansallarına yansımamış. Takip etmek lazım.
    sayın izci.dediğiniz aynen oldu.6.67 tavan yaptı.şirket 1.245.000 lotu tavandan sattı.önceden fiyat istikrarı için düşük fiyattan aldığı senetleri 6.000.000TL. karla sattı.para patrona değil şirket kasasına girdi.2020 yılının 7 ve 11 aylarında satacağını söylediği malları sattı.başka satışı olmayacağını da bildirdi.kısa vadede fiyat düştüğü için yatırımcılar tarafından olumsuz algılandı.ben olumsuz algılamadım.yksln hakkında sizin fikrinizde bir değişiklik varmı?belirtirseniz memnun olurum.kanal istanbulun haziran da ihale edileceği söyleniyor,ne kadar doğru bilemiyorum.ayrıca çimentolar da mayıs rakamlarına göre gri çimentoda %75 ,beyaz çimentoda %44 fiyat artışı var.çimsa güzel bilanço açıkladı.akçansa ve afyonda kar açıkladı.ben oyakc ve bucım ucuz kaldılar diye düşünüyorum.oyakc(yurt dışında fabrika satın aldı) ve bucım (cemts gibi iştiraki var)hakkındaki düşüncelerinizi de belirtirseniz minnettar kalırım.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

Bende takipteyim verdiğiniz her senedin grafiğine kendimce bakıyorum coca cola da olduğu gibi kısa vade de aldıklarım da oluyor

https://resimyukle.io/r/NODEc6pkRk

çok güzel gidiyor düzelte soğuta yılların dolar bazlı acısını çıkaracak gibi

https://resimyukle.io/r/3BUgQ8379X

şiseyi görme şeklim düşen kırılır ve yukarı sert gider gibi ağır abi ama vakti gelmiş yeter artık süründürdüğü bu çanağın hedefi büyük

tabi bence

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    sayın izci.dediğiniz aynen oldu.6.67 tavan yaptı.şirket 1.245.000 lotu tavandan sattı.önceden fiyat istikrarı için düşük fiyattan aldığı senetleri 6.000.000TL. karla sattı.para patrona değil şirket kasasına girdi.2020 yılının 7 ve 11 aylarında satacağını söylediği malları sattı.başka satışı olmayacağını da bildirdi.kısa vadede fiyat düştüğü için yatırımcılar tarafından olumsuz algılandı.ben olumsuz algılamadım.yksln hakkında sizin fikrinizde bir değişiklik varmı?belirtirseniz memnun olurum.kanal istanbulun haziran da ihale edileceği söyleniyor,ne kadar doğru bilemiyorum.ayrıca çimentolar da mayıs rakamlarına göre gri çimentoda %75 ,beyaz çimentoda %44 fiyat artışı var.çimsa güzel bilanço açıkladı.akçansa ve afyonda kar açıkladı.ben oyakc ve bucım ucuz kaldılar diye düşünüyorum.oyakc(yurt dışında fabrika satın aldı) ve bucım (cemts gibi iştiraki var)hakkındaki düşüncelerinizi de belirtirseniz minnettar kalırım.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.
    Sn. Erdemir, Çimento sektöründe Çimsa hariç, diğer hisseler için iş yapmazlar olarak düşünüyorum. Buçim ve Oyak Çimento da bu düşüncelerimin içinde....

Yükselen ise kesinlikle takip edilmeli, fikrim değişmedi. Şirketin dünkü satışını erken, acele edilmiş bir hamle olarak görüyorum...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

8. Elinize sağlık Tolga bey

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Sayfa 439/932 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •