Sayfa 575/805 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon
Arama sonucu : 6434 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Sende mi Bürütüs... Derler adama...
    Tabii anlayana.
    Yalan mı söylemişim Olanı ifade etmişim.Tavandan tabana giden hissede ne denir başka.

2017 den beri bazı tahtalarda buluştuk hasbelkader.

Sizin olduğunuz tahtalar çok sertt olur. Ben alıştım. Ama bilmeyenler acı çeker.

Daha önce birkaç kez ifade ettim. Yine edeyim.
    Inancimiz borsaya bakis acimiz cok farkli olsa da thejackalavdan teknik ve diger anlamlarda cok sey ogrendim.
    Ama bu bazı inandığım şeyleri ifade etmeme engel değil.
    Saygılar.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Tabiki gorur, maaliyet 5.25 , ben 7.30'u gorsun de satayim diye almadim ki..
    Benim maliyet 6.30 inşallah dediğiniz gibi olur inş.büyükler çalkalıyor küçükler seyrediyor.bir arkadaşım da moralimi bozdu operasyon çektiler dedi

3.  Alıntı Originally Posted by Fark__edermi Yazıyı Oku
    Benim maliyet 6.30 inşallah dediğiniz gibi olur inş.büyükler çalkalıyor küçükler seyrediyor.bir arkadaşım da moralimi bozdu operasyon çektiler dedi
    Bence dogru adamlari takip et, al satcilari degil.

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bence dogru adamlari takip et, al satcilari degil.
    .

Herkezin eli cebimizde kimlere güvenecez kimleri takip edecez ortalık iştahsız kişilerle dolu hak yiyen kişilerle amaç belli herkez aynı yolda yatırım yapıp kazanma peşinde ama kimileride yatrım yapanların yapacak tek şey var ozman hissemize inanıp güvenmek

5.  Alıntı Originally Posted by Fark__edermi Yazıyı Oku
    tinaz hoca bu isin kurdudur yas tahtaya ayak basmaz bende basmam...gunluk heyecan yapanlar ile bizim isimiz yok...benimde maliyet 4.5 tl ...7.5 tl den satmadim...

6. Mustafa beyi burada görmek ha şaşırdım

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    tinaz hoca bu isin kurdudur yas tahtaya ayak basmaz bende basmam...gunluk heyecan yapanlar ile bizim isimiz yok...benimde maliyet 4.5 tl ...7.5 tl den satmadim...
    Burada yazan üstadlar gedza da yazıyor sizi orada okumuştum portföyümün çoğu burada birazda gedza aldım perşembe günü.orada bir ceza olayı var nedir anlayamadım.

8. Sayın kalav sizde mi buradasınız? Burası şampiyonlar ligi olmuş eskiye dönük okumak lazım burayi... Ama ben o hakaret ettiğiniz gunlukcuyum yada haftalikci yada en fazla aylikci ;)

Sayfa 575/805 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •