Sayfa 50/387 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3093 madde; 393 - 400 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Satmadim ki ek alım yaptım. 0.87 den aldığımda bir hafta düştü gene satmadim hedefim xxxxxx Lot o hedefine çok az kaldı onu tamamlamak için alım yaptım.yorumda yapmadın ek alım yaptım pazartesi elime para geçecek dahada Alacam.sonra zaten tamamen sessizliğe gömülecek 10 gün.birisi şikayet etsede Ban yesem daha kolay oluyor uzak kalmak

2. 1.03 gösterip 1.01 kapattı kapanışı beğenmedim. Pasta paylaşan olursa şimdiden teşekkürler.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben verdim gene düşüş kollayacağım bakalım salacak mı 0.95'e?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Buralar yeni bir yükselişinin dibi olacaktır.burasi zaten yeni geri alım kararıyla sert veya düzenli şekilde hızla 2 ye gidebilir hemen arkasında reysas gelebilir.

5. haftalık ve aylık takas yapıştırabilir misiniz?
    karanlıkta kademe verme alışkanlığı devam ediyor
    Son düzenleme : philosopher; 22-05-2017 saat: 18:06.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6. bugün bir tavan yakışır genel kurula giderayak

7.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    bugün bir tavan yakışır genel kurula giderayak
    Dün aldınız galiba 0.99'dan sn.philosopher ?

Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by eainvestment Yazıyı Oku
    Dün aldınız galiba 0.99'dan sn.philosopher ?

Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app
    1.01 malesef

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 50/387 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •