Sayfa 229/1002 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Barcelona : FC Barcelona, kurucu kulüp olarak Avrupa Süper Ligi kurulması konusunda diğer 11 kurucu kulüp ile anlaşmaya varmıştır. 3.5 milyar Euro yatırımla dünyanın en iyi spor organizasyonu olması hedeflenen bu yapı üç kulübün daha davet edilmesiyle mümkün olan en kısa sürede başlayacaktır

Bu yatırımın kulüplerin ilk taahhüt dönemi esnasında 10 milyar Euro'yu aşmayı beklenmektedir. Kurucu kulüpler, Avrupa Süper Ligi ve dünya futbolunun geleceği adına en iyi çözümü bulmak için UEFA ve FIFA ile görüşmeler yapmayı dört gözle beklemektedir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

UEFA Başkanı Ceferin: "Kapalı ligde oynayan oyuncular, Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası'nda forma giyemeyecekler. Milli takımlarına davet alamayacaklar."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

UEFA Başkanı Ceferin, Avrupa Süper Ligi'ni kuran kulüplerin, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nden bu sezon itibarıyla men edilmesinin yasal olduğunu ve bu yönde tavsiye aldığını açıkladı.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Koca: Bugün itibariyle aşılama programında yeni bir safhaya geçiyoruz. Aşılamada sıra 55 yaşından büyüklere geldi. Sırası gelen vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum. Aşı programımız tedarik koşullarına bağlı olarak kararlılıkla sürecek

BofA,
    #AKBNK HF 8,20 TL'den 6,80 TL'ye indirdi tavsiyesi 'al'
    #GARAN HF 12,50 TL'den 10,10 TL'ye indirdi, tavsiyesi 'al
    #YKBNK HF 3,65 TL'den 3,00 TL'ye indirdi, tavsiyesi 'al'
    #ISCTR HF 7,00 TL'den 6,10 TL'ye indirdi, tavsiyesi 'nötr'

BofA,
    #HALKB HF 5,15 TL'den 4,55 TL'ye indirdi, tavsiyesi 'endeks altı getiri'
    #VAKBN hedef fiyatını 4,80 TL'den 4,10TL'ye indirdi, tavsiye 'endeks altı getiri

:Gk:

ABD başkanı Biden : Yarından itibaren tüm Amerikalılar aşıya erişebilecek

Sayfa 229/1002 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •