Sayfa 598/996 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    atilla yeşilada bazı illerde özelikle göğüs hastalıkları uzmanlarının istifa ettiğini söyledi. son videsundan bakabilirsiniz.

bu iş çok bilinmezlere gidiyor.

sağlıkçılar bu vurdumduymazlığa daha ne kadar dayanabilir ? performansları biryerde tükenecektir
    Diğer topiktede yazdım. Arka sokağım covid, ön sokağım covid. Çocuklar bisikletle mahallede gezip, sokakta oyun oynuyor. Çevremde covid konusunda duyarlı geçinenlerin hayatlarında maske takmak dışında en ufak bir değişiklik yapmadığını söyleyebilirim. Komşu ziyaretleri, doğum günü partileri, cafelerde buluşmalar, akşam çıkmalar tam gaz devam ediyor. Tatilde ege turu yapan da var. Kalabalık plajda takılan da .
    Hani ne oldu o iple çevrilen plajlara yalan mı oldu ?
    Bu arada bu kitlede tüm meslek gruplarının üyesi mevcut. Elini ateşe değdirmeden sıcağı hissedemeyen çok bu memlekette.
    Bonus: iş yerlerinde sigara alanlarını nasıl yönetiyorlar merak ettim. Tüm binadan birer örnek orada buluşuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bunlar ipleri başkasına bağlı

Başkası dediğiniz ..Kime bağlı?
    Ve o iller hangileri.? biraz bilgilendiriseniz sevinirim şahsen ..
    Neyse ..cugabı alamadık gene
    Hayat hoş gerisi boş

3. Ne demişti reis
    “Her arayan bulamaz, bulanlarda arayanlardır.”
    Bende diyorum ki
    “Arayan mevlasını da bulur, belasını da.”

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Yaa ben o zaman sana online yazmıyorsun diye kızdım bi ufak tatsızlık oldu ..sonra sayın sevgili TÜRKOĞLU geldi seni savunmaya ona da bi kızdım ..o da sen de darıldınız ..neyse 2 günlük dünya ..senle barıştık ..TÜRKOĞLU da gelsin barışalım ..güzel yazıları var ..özellikle sabahları DOW ve bizim Vob puan farkını çok güzel tespit ediyor ..kendisini ilgi ile izliyorum..yaa herkes dostane olsun samimi olsun istiyorum ..ikiniz de arkadaş listemdeydiniz...zaten vob olarak kaç kişi kaldık ki?

Sevgiler
    mert ben TÜRKOĞLU arkadaşımızı tanımıyorum inanki. adını dahi bilmiyorum hatta şu forumda kimseyi tanımıyorum isim olarak desem yerdir. beni neden savundu onu da hatırlamıyorum. ancak online olarak işlem yazmak zaten mantığa ters kendimden değilde bearbull üstad dan örnek verdim bu konuda anında açtığı işlemlerin haddi hesabı yok. şimdi yani işi gücü bıraksa online işlem yazsa inan bana okumaya ve sayfayı yenilemeye yetişemezsin.

viop tamaman bir volitilite oyunu ( bana göre ) alan var mı ? 1 lot dahi işlem yapsan kaşılayan 1 lot tur. alan satan eşit olduğu yerde toplam nedir 0 dır. sadece para transfer olur. bir kişiden birkaç kişiye vs.

ayrıca TÜRKOĞLU şu forumda çizgisini hiç bozmayan biridir benim gözümde.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Neyse ..cugabı alamadık gene
    alnı secde eden arkadaşlardan inan daha kinliyim daha öfkeliyim ve daha çok düşmanıyım o dıjmihrahların. ama isim yok ortada yani kime öfkeliyim en azından bilmek istiyorum atayiz olarak hemde. isim verin saydırayım burdan o şahsa
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Günlük 5.000 vaka olduğu zaman tek bir tanw tanıdık kişide covid tespit edilmedi. Uzaktan şunun şusuda yakalanmış dıdının dıdısının babası ölmüş gibi muhabbetler oldu ancak son bir ayda hem ankarada hem rizede 10 a yakın akrabamda (en fazla ikisininin birbiriyle bağlantısı var) 5-6 tane iş yerinde 40 ın üzerinde bakanlıkta 20 tane bizim sitenin oldupu karşı 3 blokta 100 e yakın sayıştayda, 100 e yakın gelir idaresi başkanlığında, 50 ye yakın bir bakanlıkta, en az 10 tane kamu bankası şubesinde 1 i qyvalıkta olmak üzere 5 yapı kredi şubesinde duydum bunlar ilk hamlede aklıma gelenler saysam daha çıkaeırım günlük 5.000 vakada tek bir tanıdık yokken günlük bin vakada sıra bana ne zaman gelwcek moduna girdim. Acilde ki beyfendide hiç bi b.k duymuyormuş hadi oradan ayakta mı uyoyon sen acilde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    mert ben TÜRKOĞLU arkadaşımızı tanımıyorum inanki. adını dahi bilmiyorum hatta şu forumda kimseyi tanımıyorum isim olarak desem yerdir. beni neden savundu onu da hatırlamıyorum. ancak online olarak işlem yazmak zaten mantığa ters kendimden değilde bearbull üstad dan örnek verdim bu konuda anında açtığı işlemlerin haddi hesabı yok. şimdi yani işi gücü bıraksa online işlem yazsa inan bana okumaya ve sayfayı yenilemeye yetişemezsin.

viop tamaman bir volitilite oyunu ( bana göre ) alan var mı ? 1 lot dahi işlem yapsan kaşılayan 1 lot tur. alan satan eşit olduğu yerde toplam nedir 0 dır. sadece para transfer olur. bir kişiden birkaç kişiye vs.

ayrıca TÜRKOĞLU şu forumda çizgisini hiç bozmayan biridir benim gözümde.
    Ben de tanımıyorum sadece o zamanki hadisenin bir özetini yazdım ,takdir ettiğimi de yazdım

Ve fakat online yazmayı çok ama çok önemsiyorum ...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...96#post4702796
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    alnı secde eden arkadaşlardan inan daha kinliyim daha öfkeliyim ve daha çok düşmanıyım o dıjmihrahların. ama isim yok ortada yani kime öfkeliyim en azından bilmek istiyorum atayiz olarak hemde. isim verin saydırayım burdan o şahsa
    Sakin...

(İ ve I ..her iki anlamda)

Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 598/996 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •