Sayfa 78/184 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1469 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Dostlar 7 lerde başlayan ardyz yolculuğuma bugün itibariyle son vermiş oldum.Cok sukur iyi kazandirdi.Yerine aynı sektörden Logoya şans vermek istiyorum.

Elinde bulunduranlara bereketli kazançlar dilerim.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hayırlı olsun sayın eagle, güle güle harcayın.
    Aslında ben de satıp satmama konusunda araftayım, 2023/12 beklentileri aşmadığı takdirde ben de yolcuyum diyebilirim.
    Bakalım hisse fiyatı bu süreçte nasıl değişecek. Hayırlı olsun tekrar.

2.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun sayın eagle, güle güle harcayın.
    Aslında ben de satıp satmama konusunda araftayım, 2023/12 beklentileri aşmadığı takdirde ben de yolcuyum diyebilirim.
    Bakalım hisse fiyatı bu süreçte nasıl değişecek. Hayırlı olsun tekrar.
    Cok teşekkür ederim Sn 06onur.
    Sizin de Allah gönlünüze göre versin.Umarım en doğru kararı verirsiniz..

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Dostlar 7 lerde başlayan ardyz yolculuğuma bugün itibariyle son vermiş oldum.Cok sukur iyi kazandirdi.Yerine aynı sektörden Logoya şans vermek istiyorum.

Bana sorarsan erken verdin. yılsonu tahminim 150 ,2025 ortalarında 300,2026 yılı sonunda 500.tl yi görebilecek diye düşünüyorum. benim hedefim 4 yılda 1000 TL.
    Yazılım sektörü önümüzdeki 5 yıla damgasını vuracaktır. yurtdışı ortaklıkları ve konsorsiyumdan ne katkılar gelecek belli değil. sürpriz rakamları görebiliriz.bugün hisse 300 de olsa vermem. ben ne kadar bire 5-10 kat kazandıktan sonra çıktıklarım daha 2-3 kat primlendi. örneğin alkim kimya aldım 10 tl den,sattım 60 liraya 3 ay sonra 120 oldu. Servet gayrımenkul aldım pandemi döneminde. 8 tl malitle aldım 1,5 yıl sonra 120 liraya sattım.280 liraya gitti.
    Welhasıl ben bu hisseyi bin liradan 1 kuruş altına vermem. isterse 10 yıl olsun beklemeye and içtim.full bu hissedeyim.2. hissem olmadı hiç. olmaz da. bu da benim tarzım

4.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Bana sorarsan erken verdin. yılsonu tahminim 150 ,2025 ortalarında 300,2026 yılı sonunda 500.tl yi görebilecek diye düşünüyorum. benim hedefim 4 yılda 1000 TL.
    Yazılım sektörü önümüzdeki 5 yıla damgasını vuracaktır. yurtdışı ortaklıkları ve konsorsiyumdan ne katkılar gelecek belli değil. sürpriz rakamları görebiliriz.bugün hisse 300 de olsa vermem. ben ne kadar bire 5-10 kat kazandıktan sonra çıktıklarım daha 2-3 kat primlendi. örneğin alkim kimya aldım 10 tl den,sattım 60 liraya 3 ay sonra 120 oldu. Servet gayrımenkul aldım pandemi döneminde. 8 tl malitle aldım 1,5 yıl sonra 120 liraya sattım.280 liraya gitti.
    Welhasıl ben bu hisseyi bin liradan 1 kuruş altına vermem. isterse 10 yıl olsun beklemeye and içtim.full bu hissedeyim.2. hissem olmadı hiç. olmaz da. bu da benim tarzım
    İnsallah hedeflerinizde muvaffak olursunuz.

Belli olmaz belki 1-2 ay sonra firsat verir 3.Arda seferine tekrar gelirimZamanın ne gosterecegini bilemeyiz.Herkes nasibi kadar kazanacaktır..

5.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku

Bayağı uzun zamandir birlikteydik sizinle sayın Eagle24. Hayırlı olsun, bereketini görün.

Ben arzdan beri buradayim bazen az, bazen çok. Simdilik satmak için bir sebep bulamıyorum kendimce.

Sizin satma sebebiniz neydi mahsuru yoksa paylasabilir misiniz. Olumlu olumsuz tum fikirler bizim için cok değerli.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bayağı uzun zamandir birlikteydik sizinle sayın Eagle24. Hayırlı olsun, bereketini görün.

Ben arzdan beri buradayim bazen az, bazen çok. Simdilik satmak için bir sebep bulamıyorum kendimce.

Sizin satma sebebiniz neydi mahsuru yoksa paylasabilir misiniz. Olumlu olumsuz tum fikirler bizim için cok değerli.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler Sn Balıkadam.

Satma sebebim bilişim sektörünün genel bir düzeltme zamanınin gelmis olabilecegi düşüncesi ve gecen haftaki hareketleri diyebilirim genel olarak..

Bir diğer sebepte,3 senedir aynı sektörde diğer yazılımlara göre daha az primli Logonun bundan sonraki süreçte daha potansiyelli bir getiri saglayabilecegi düşüncesi oldu.Aslında bilişimden 1-2 ay uzak durmaktı niyetim ama dayanamadım Logoya geçmiş oldum.

Onun dışında Ardyz 2024 hedeflerini gerçekleştirirse bir şekilde 3 haneleri gorebileceğini hala düşünüyorum.

Elinde tutmaya devam edenlere tekrardan hayırlı kazançlar diliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn Balıkadam.

Satma sebebim bilişim sektörünün genel bir düzeltme zamanınin gelmis olabilecegi düşüncesi ve gecen haftaki hareketleri diyebilirim genel olarak..

Bir diğer sebepte,3 senedir aynı sektörde diğer yazılımlara göre daha az primli Logonun bundan sonraki süreçte daha potansiyelli bir getiri saglayabilecegi düşüncesi oldu.Aslında bilişimden 1-2 ay uzak durmaktı niyetim ama dayanamadım Logoya geçmiş oldum.

Onun dışında Ardyz 2024 hedeflerini gerçekleştirirse bir şekilde 3 haneleri gorebileceğini hala düşünüyorum.

Elinde tutmaya devam edenlere tekrardan hayırlı kazançlar diliyorum.

hayırlı olsun, bereketini görürsünüz inşallah. Daha önce ben de çok yükseldiğini düşündüğüm kağıtları satıp, primlenmeyen hisselere geçtim, sattığım yükseldi geçtiğim yerinde saydı. artık geçmiş hareketlerinden çok beklenti odaklı davranmaya çalışıyorum. daha önce ağzım yandığı için bu sefer beklemeye karar verdim. bakalım hayırlısı olur inş. bu arada logo da iyi bir şirket.

8. Tesekkurler Sn Bigpoint,

Haklısınız bazen ucuz kalan ucuz kalmaya devam edebiliyor veya çok primlenen hareketine devam edebiliyor vs ama bir yerde de doyum olduktan sonra bazen sofradan da kalkmasını bilmek gerektiğini düşünüyorum.Belki tekrar aciktigimizda firsat verirse ev sahibi, sofraya geri döneriz

Bir de bu enflasyon muhasebesinin belirsizliği de bu şekilde karar almami etkileyen sebeplerden birisi oldu.

Ben de sizlere tekrardan hayırlı bereketli kazançlar diliyorum.

Sayfa 78/184 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •