Sayfa 94/165 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 745 - 752 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Yani eğer isterse şu an için geçerli ama esenboğa için o cezayı hakedecek bir durum görünmüyor.

2. Yarın tavan serisi bozuluyor mu şimdi? Onu mu anlamalıyız.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. İnternet yasağını kim çıkardı şimdi

boş şeyleri tartışıyorsunuz.

4. Yıldız.pazarda şimdiye kadar internetten emir yasağı gelen hisse var mı

5.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Yeni kurallar uygulamaya geçtiğinde Yıldız pazarda ,brüt takas ve tek fiyat ve bilgi yayını kısıtlaması uygulanmayacak .
    Ama internet den emir verme yasağını bir sebep bularak eğer isterse istediği zaman uygulayabilecek diye biliyorum.
    Yarasa ve meteak aynı kişi misiniz? Birbirine pas atmış kendiniz çalmış kendiniz oynamissiniz. Hayırdır?
    Benim elimde internetten emir yasagi olan selgd var telefonla arayıp arıyorum sıkıntı yok da ortada fol yok yumurta yok sizin amacınız nedir?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by kaya727 Yazıyı Oku
    Yarasa ve meteak aynı kişi misiniz? Birbirine pas atmış kendiniz çalmış kendiniz oynamissiniz. Hayırdır?
    Benim elimde internetten emir yasagi olan selgd var telefonla arayıp arıyorum sıkıntı yok da ortada fol yok yumurta yok sizin amacınız nedir?

Durduk yere insanlara sataşıp günah alıyorsun, sırf yazmak için yazmayın kardeşim.Bilgi paylaşın , arkadaş bir soru sormuş, sadece ben cevap vermedim ve ben bir sorun olmadığını yazdım . Fakat bana durduk yere sataşandan şüphe ederim ,inşaallah spekin adamı değilsin çünkü o işi yapıyorsan o çok iğrenç bir iş.

7.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Durduk yere insanlara sataşıp günah alıyorsun, sırf yazmak için yazmayın kardeşim.Bilgi paylaşın , arkadaş bir soru sormuş, sadece ben cevap vermedim ve ben bir sorun olmadığını yazdım . Fakat bana durduk yere sataşandan şüphe ederim ,inşaallah spekin adamı değilsin çünkü o işi yapıyorsan o çok iğrenç bir iş.
    Enteresan bir insansın ya. Ortada bişey yokken söylenti çıkarmayın dedim. Sataşma falan yok. Sözüm hem ilk ortaya atana hem sürdürene. Spek kim adamı kim? Ben Mersin'de ogretmenlik yapan bir vatandaşım. Sen spek mipek işlerini biliyon herhal. Kimsenin adamı da değiliz.
    Yazdıklarına bakinca biraz paranoya gördüm cevap vermeden kabul etmiş olurdum. İstersen uzatma.

8.  Alıntı Originally Posted by Khalasar Yazıyı Oku
    Yarın tavan serisi bozuluyor mu şimdi? Onu mu anlamalıyız.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bir fikir verir mi bilemiyorum ama bugün saat 11.30 da hesabımdaki küsurat bakiyeyle 8 lot alış emri girmiştim tavandan, şu an itibariyle halen gelmedi. Yatırım tavsiyesi değildir.

Saygılarımla.

Sayfa 94/165 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •