Sayfa 328/392 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon
Arama sonucu : 3134 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Merak etme ben sana ipucu vereceğim.

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İpucunu dört gözle bekleyeceğim.....👌

Bulmacadaki sana Uymayan noktaları söyleyeyim..Galatasaraylı değil,teknik grafik yok,ufak defek kafama takılan şeyler var ve vallah ben değilim denmesi...Geri kalan herşey uyuyor bulmaca tamamlanıyor...ne zor bulmacaymış bu kafam allak bullak oldu...🥵🤪

2. Gunluk pasta atacak arkadas varmi

Sayın entirika Abim..senin merak ettiğin abimin sana slmı var..Ayeni analiz etmiş 3,90 kadar önü açık dedi...orayı kırarsa 2018 den gelen büyük düşüşün önünü kırmış olacak,devamına oraya bakmak gerekiyor orayı aşarsa pullback filan yapmassa 4.50 lere gidip çanağı tamamlar..ondan sonra çanağı katlarmı diye beklenilebilir....bu grafik analizi senin için özel yaptı...😉☺
    Seninde bu şirket için beklentilerin ve temeliyle ilgili ne düşündüğünü sordu..??? Tabiki senin için sorun olmazsa yazarsın...😉

Bu yazdığım tiyo olarak görünse bile..borsada herşey olma ihtimalini asla unutmayınız...!!!

Asla ytd...!!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Sayın entirika Abim..senin merak ettiğin abimin sana slmı var..Ayeni analiz etmiş 3,90 kadar önü açık dedi...orayı kırarsa 2018 den gelen büyük düşüşün önünü kırmış olacak,devamına oraya bakmak gerekiyor orayı aşarsa pullback filan yapmassa 4.50 lere gidip çanağı tamamlar..ondan sonra çanağı katlarmı diye beklenilebilir....bu grafik analizi senin için özel yaptı...
    Seninde bu şirket için beklentilerin ve temeliyle ilgili ne düşündüğünü sordu..??? Tabiki senin için sorun olmazsa yazarsın...

Bu yazdığım tiyo olarak görünse bile..borsada herşey olma ihtimalini asla unutmayınız...!!!

Asla ytd...!!!!
    Selam Texas, en azından Yücel abinin ben olmadığım konusu artık netleşmiştir artk. Analiz için teşekkürler elinize sağlık...Ben Ayen'in Arnavutluk yatırımının satış hikayesini satın aldım. Umarım yıl içinde bu konuda olumlu bir gelişme olur. Olmazsa da canım sağolsun...Nasılsa tek hissem bu değil...Bu aralar YO ve endeks hisseleri de alıp satıyorum. Kusa süre sonrada sanayi hisselerine yatırım yapacağım.

Kısıtlı bir portföyle eğlence amaçlı...

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Selam Texas, en azından Yücel abinin ben olmadığım konusu artık netleşmiştir artk. Analiz için teşekkürler elinize sağlık...Ben Ayen'in Arnavutluk yatırımının satış hikayesini satın aldım. Umarım yıl içinde bu konuda olumlu bir gelişme olur. Olmazsa da canım sağolsun...Nasılsa tek hissem bu değil...Bu aralar YO ve endeks hisseleri de alıp satıyorum. Kusa süre sonrada sanayi hisselerine yatırım yapacağım.

Kısıtlı bir portföyle eğlence amaçlı...

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alküm slm abim umarım gönlünce olur...senin ufacık dediğin şeyler en az milyondur....başka türlü eğlenemessin sen bilirim...😉😀
    Yücel abimde büyük üstad entirika bu hisseyi Önerirmi diye sorduydu...temel anlamda yani bilgisi yokmuş....o yüzden sordum abim...😉

6.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Alküm slm abim umarım gönlünce olur...senin ufacık dediğin şeyler en az milyondur....başka türlü eğlenemessin sen bilirim...����
    Yücel abimde büyük üstad entirika bu hisseyi Önerirmi diye sorduydu...temel anlamda yani bilgisi yokmuş....o yüzden sordum abim...��
    Borsadaki her akçe değerlidir. Küçüğü büyüğü olmaz...Benim bahsettiğin oranda hissem yok. Ben prensip olarak ve SPK/BIST kuralları gereği al, sat veya tut tavsiyesi veremem. Ben değer/beklenti analizi yaparım...Bazen işler yolunda gider kazanç olur bazen de zarar olur...Ayen beğendiğim hisse ve zaman zaman alırım da satarım da...Siz kendinize göre değerlendirin...

Sadece tek kağıda bağlanmak tek eşlilik gibidir. :) :) :) Gün gelir esiri olursun...bu büyük yanılgıdır. Arı gibi olmak lazım :):):)

Riski düşürmek ve eğlenceyi artırmak için sepet yapmak her zaman iyi sonuçlar verir. Tüm sermayeyi borsaya bağlamak el bombasının pimini çekip elinde tutmak gibidir.

Sağlıcakla güzel insan,

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Borsadaki her akçe değerlidir. Küçüğü büyüğü olmaz...Benim bahsettiğin oranda hissem yok. Ben prensip olarak ve SPK/BIST kuralları gereği al, sat veya tut tavsiyesi veremem. Ben değer/beklenti analizi yaparım...Bazen işler yolunda gider kazanç olur bazen de zarar olur...Ayen beğendiğim hisse ve zaman zaman alırım da satarım da...Siz kendinize göre değerlendirin...

Sadece tek kağıda bağlanmak tek eşlilik gibidir. :) :) :) Gün gelir esiri olursun...bu büyük yanılgıdır. Arı gibi olmak lazım :):):)

Riski düşürmek ve eğlenceyi artırmak için sepet yapmak her zaman iyi sonuçlar verir. Tüm sermayeyi borsaya bağlamak el bombasının pimini çekip elinde tutmak gibidir.

Sağlıcakla güzel insan,

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Sağolasın abim teşekkürler ben ne demek istediğini Çok iyi anladım...👌

Aynı Yücel abim gibi konuştun....sanki bende bu saplantımı oldu ne...😉☺
    İyiki varsın abim Allah yokluğunu eksik etmesin...
    🙏🙏🙏

Sayfa 328/392 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •