Sayfa 376/829 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 6629 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    yarı yarıya dökmüş gibi milleti...
    bence eskilerden %80 i döküldü diyeyim...gesan aşığı olan ben dahi defalarca kafamdan sat kurtul fikri geçmiştir....zar zor akıl ve mantığıma danışarak durabildim hissede...başkası çoktan dökülmüş olmalı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 206 bin bekleyen , hayırlı olsun !!

Elinizdeki mal kalıtelı ise asla sorun olmaz sizin için !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. galiba tavan da olduk...hayırlı uğurlu olsun..sabır sabır sabır....nasip nasip nasip....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    yarı yarıya dökmüş gibi milleti...
    Hadi geçmiş olsun. Dükkan kapandı.

5. gesan bir kere tavan olsun psikolojisi tamamen değişir diyordum..bu tavanı tam iki-üç aydır bekliyordum..nihayet diplerinden yukarı çıkarken tavanlar yapmaya başladı...

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    206 bin bekleyen , hayırlı olsun !!

Elinizdeki mal kalıtelı ise asla sorun olmaz sizin için !!
    dostum en son benim için gesan bitmiştir demiştin..acaba sonradan tekrardan alabildin mi ??

7. Bu tavanlar şirketin yeni ihaleler ve anlaşmalar ile var olan fiyatin altını dodurmaya devam edeceğinin işareti gibi aynı zamanda. Nazar değmesin.
    Ytd

SM-N770F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum en son benim için gesan bitmiştir demiştin..acaba sonradan tekrardan alabildin mi ??
    Kekocan bıraz almıştım ,, portföyde bulunsun dıye !! Diğer taraflarda işimiz var malum !! Bu sektörde gesanın elıne su dökecek ikincı şirket yok !! Yaptığı hareketler mide bulandırdı sadece !! Belkıde yükü hafifletmek için yapıldı bılemeyız !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 376/829 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •