Sayfa 9/195 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1.  Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku
    Hocam hayırlı günler. Ben de fon biriktiriyorum fakat benim fonlarım çok farklı.
    # İş bankası elektrikli araçlar fonu
    # akbank portföy yeni teknolojiler yabancı hisse senedi fonu.

Ben biraz daha uzun vadeli ve geleceğe yatırım yapıyorum. Fikrinizi almak isterim . İyi günler .

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Elektrikli araçlar karma bir fon . Çok iyi analiz edilmeli . İçinde Aslesan da var , Zoren de var , Tesla da var , borçlanma senetleri de var . Adı çok çekici ama içerik bulamaç .
    Akportföy'ün teknoloji formu , nasdaq ve usd/tl hareketli ortalama altına düştüğünde alınıp yatılabilir .

2.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Elektrikli araçlar karma bir fon . Çok iyi analiz edilmeli . İçinde Aslesan da var , Zoren de var , Tesla da var , borçlanma senetleri de var . Adı çok çekici ama içerik bulamaç .
    Akportföy'ün teknoloji formu , nasdaq ve usd/tl hareketli ortalama altına düştüğünde alınıp yatılabilir .
    Ak portföy teknoloji fonu dediginiz gibi usdtry kuruna da bağlı.

Alıntı Originally Posted by avcı Yazıyı Oku
    Sn. t.axaray sayfanız hayırlı olsun.
    hoş geldiniz...teşekkürler...her zaman bekleriz...
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

4. İŞ PORTFÖY PARA PİYASASI FONU nu Tefaş ın sitesinden detaylı şekilde incelediğimiz zaman %51 Ters Repo, %42 TPP (Takasbank Para Piyasası) %4 Vadeli mevduat gibi bir açılım görüyoruz. Takasbankın günlük getirisini sitesinden görebiliyoruz fakat bu Ters Repo nun günlük oranına nereden bakılıyor?

Mesela bu fon bu ay yüzde 2 getiri sağlamış ama ayrıntısı açılımını bulamadım.
    Ayrıntılara bakarak gelecek tahmini yapmak ve aylık mevduat yerine bu fonu kullanmak mantıklı olabilir kendi açımdan.

Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Alıntı Originally Posted by 40YILLIKSANAYICI Yazıyı Oku
    İŞ PORTFÖY PARA PİYASASI FONU nu Tefaş ın sitesinden detaylı şekilde incelediğimiz zaman %51 Ters Repo, %42 TPP (Takasbank Para Piyasası) %4 Vadeli mevduat gibi bir açılım görüyoruz. Takasbankın günlük getirisini sitesinden görebiliyoruz fakat bu Ters Repo nun günlük oranına nereden bakılıyor?

Mesela bu fon bu ay yüzde 2 getiri sağlamış ama ayrıntısı açılımını bulamadım.
    Ayrıntılara bakarak gelecek tahmini yapmak ve aylık mevduat yerine bu fonu kullanmak mantıklı olabilir kendi açımdan.

Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
    öyle bir açıklama yok...zaten günlük olan bir ürün...beğenmediğimiz performans da rahatlıkla geçiş yapılır...gelecek de ne olur hiç bakmıyorum o yüzden..

801 iş bankası para piyasası fonunun yarın ki fiyatı belli oldu..günlük getiri çok iyi mevduata karşılık gelen oranı %29.69

7.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    801 iş bankası para piyasası fonunun yarın ki fiyatı belli oldu..günlük getiri çok iyi mevduata karşılık gelen oranı %29.69

Hocam siz bunun şartlarını ve bilgilerini tekrar bi yazabilir misiniz?
    Bir de bu günlükte dediginiz oran iyi ama aylık ortalamasını alınca mevduata göre durumu nasıl oluyor?

son 15 günü listeledim ...tabloda basit bir çarpma bölme yapılacak...tabiki bana göre ortalaması mevduata göre oldukça yüksek...burganbankın faizinden bile yüksek...15 günün içinde iki tane 29 üzeri var..25 ve 25 e yakın 3 gün var yani oranlar gayet iyi..

Sayfa 9/195 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •