Sayfa 406/782 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Dualarıma seni de kattım AVNİ her seferin de duamı alıyorsun.. Tez zamanda diye.. Hadi hayırlısı

2. Adamlarin proce leri yontmak ,yutmak , hupletmek , avni bu forumu okuyarak extra bir zevk almaktadir tum bu fiyat hareketleri bunun icindir

Genel Kurula katılıp söz alacak arkadaş sayısı oldukça fazla...Her türlü konuşmayı destekliyorum, söz alındığında video çekimi yapsanıza...

4. piyasa bile lanet etmiş ki demek ki, 75'leri rahat rahat gösterebiliyorlar 78'den ayrılma varken, demek ki birilerinin dolandırıcılığı piyasa tarafından da tescillenmiş, ya da alımların az olduğu sığlaştığı noktada alım satım emirleri döşeyip gövde gösterisi yapıyor. Buna hukuk kurallarının işlediği yerlede manipülasyon derler ve bu bir suçtur. şu spk'ya birkaç tane daha yazayım eğlencesine... bunların arkası sağlam, birşey olmayacak ama, denemesi bedava sonuçta
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

5.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    piyasa bile lanet etmiş ki demek ki, 75'leri rahat rahat gösterebiliyorlar 78'den ayrılma varken, demek ki birilerinin dolandırıcılığı piyasa tarafından da tescillenmiş, ya da alımların az olduğu sığlaştığı noktada alım satım emirleri döşeyip gövde gösterisi yapıyor. Buna hukuk kurallarının işlediği yerlede manipülasyon derler ve bu bir suçtur. şu spk'ya birkaç tane daha yazayım eğlencesine... bunların arkası sağlam, birşey olmayacak ama, denemesi bedava sonuçta
    80 üstü beklerken 75'e veriyorlar. Birçok birleşmeli çağrılı hisse gördüm bunun gibisini daha görmedim, böyle bur türe ilk defa rastlanılıyor.
    Genel kurula gel, yakalarına yapış ortak, ne SPK'yı karışıtırıyorsun, bir gün sonra genel kurul var, bir daha bu fırsatı bulamacaksınız.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    80 üstü beklerken 75'e veriyorlar. Birçok birleşmeli çağrılı hisse gördüm bunun gibisini daha görmedim, böyle bur türe ilk defa rastlanılıyor.
    Genel kurula gel, yakalarına yapış ortak, ne SPK'yı karışıtırıyorsun, bir gün sonra genel kurul var, bir daha bu fırsatı bulamacaksınız.
    zaten gelecem, spk da bir şeye karışmıyor zaten, 78 ve üstüne de satış fırsatı vermediklerine göre epey adam gelecek, ama yarın bir sükse yapıp 79'a değdirmesini beklemek saflık mı olur? bilemayrum... ytd
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

7.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    zaten gelecem, spk da bir şeye karışmıyor zaten, 78 ve üstüne de satış fırsatı vermediklerine göre epey adam gelecek, ama yarın bir sükse yapıp 79'a değdirmesini beklemek saflık mı olur? bilemayrum... ytd
    Hala bunlardan meddet mi umuyorusunuz, geçen dönem içerisinde tek bir an bile bırakın küsuratını 78 bile aktif alışa getirmedi, yarına ma getirecek.
    Adam herkesi ayağına çağırıyor, şerhe boğulur inşallah.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hala bunlardan meddet mi umuyorusunuz, geçen dönem içerisinde tek bir an bile bırakın küsuratını 78 bile aktif alışa getirmedi, yarına ma getirecek.
    Adam herkesi ayağına çağırıyor, şerhe boğulur inşallah.
    Yillardir yazdigimiz cizdiginiz ayan beyan izleniyor spk tarafindan.0 78 e gelene parasibi vercegiz diyor sirket , 0 78 i grcmiyor vr biktirma devam ediyor hatta dusuyor hisse ve borsa 113k. Ve spk hersey ortada iken yine meydanda yok. Yazik bu kurum icin yapilan onca masrafa. Yazik. Bu kurum bastan asagiya yeniden yapilandirilmali. Curumus bu kurum.

Sayfa 406/782 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •