Sayfa 34/147 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

FB liyim. FB-GS muhabbetine de girmek istemiyorum. İsterim ki ne Koc grubu başkanı , ne FB başkanı.
    Keşke Türkiye Cumhuriyeti başkanı olsa Ali Koç.
    Her şeyi aşmış , para pul mevzusu sıkıntı yok , sonradan görme ve çakal da değil. Etrafı çakal dolar rahat bırakmaz ve yönettirmez ülkeyi mevzusuna da inanmıyorum .

Dürüst , yaptığı klüp başkanlığında kişisel para, menfaat peşinde koşmaması gibi faktörler eğer bir gün devlet başkanlığı da yaparsa bu gibi şeylere tenezzül etmeyeceğinin göstergesi. Yoksa , devletin cari açığını kişisel servetiyle kapatmasını kast eden kim ?

Küfür kıyamet tribünden aşağı fırlaması da çocukluktan gelen taraftarlığından olduğunu FB liler anlıyor. Devleti yönetirken gelecek eleştirilerde de , maçlardaki gibi tribünden aşağı gelmesi işine ve sorumluluğuna bağlı ve yaptığı işe tutkuyla asılması , hiç bir kişisel menfaat peşinde koşmayaihtiyacının olmaması şeklinde değerlendirilmeli , tabi ki bana göre ..

Ez cümle , görüşünüze saygı duyuyorum ama tek kelimesine katılmıyorum.

(Babası ve abisi BJK li , babasından geçti artık , abisi daha çok salon beyefendisi izlenimi veriyor.)

3. Arkadaşlar ben de FB liyim, hatta sağlam taraftar sayılırım. Ama lütfen bu başlıkta spor-inanç-siyaset tartışması yapmayalım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Önceden bir grafik paylaşmıştım. Grafik benzerliğinde alt trend fiyatı tutamadı ama bu kanser daralan üçgeni yaptıkları başka zamanlarda ema200 altında 2 gün geçtikten sonra, daralan üçgenin sonuna doğru fiyat yukarı gelmiş. Zaten grafiğin 1'e 1 aynı olmasını beklemiyordum. Bence üstteki düşen trendin üstünde kapanış olduktan sonra ufak bir pullback olacak ve bu pullback bir kaç gün sürebilir. (Bu hareketin benzerini yaptıkları yerler var)
    Bunlar olduktan sonra aşağı ihtimal bence oldukça azalacaktır. Sonrasında tüm zamanların yüksegini geçersek tamamen rahatlarım.

Belki de Cauti abinin dediği gibi amuda kalkmış arıyorumdur )
    Bu hareketlerin olacağını tahmin etmeme rağmen yapılan harekete o kadar sinirlendim ki anlatamam. 3-4 kere monitöre yumruk atmamak için kendimi zor tuttum. Bir kere bilgisayara patlattım mavi ekran verdi de bi şey olmadı Allah'tan

Saygılar

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın forumdaşım bir çok arkadaş gibi ben de altını göz hapsinde tutuyorum. Devrim Bey'in Nasrullah Bey'le yaptığı videolardan öğrenebildiğim kadarıyla enflasyonun artmasına rağmen faizlerin artmaması nedeniyle bir talep oluşacağı düşünülüyor. ancak bu yatırım işi bir moda gibi bir şeye döndü her hafta bir furya çıkıyor coinler bol para döneminde ciddi popülarite kazandı mesela. biz de altıncılar olarak sıramızı bekliyoruz
    Aslında ben temettü kupon ödemesi gibi yıllık düzenli bir getiri aradığımdan altında çok bir yatırımımız olmadı. bir tek bes hesabında birikimin yarısını gram altına yarısını abd hisselerine koymuştum. onun dışında al-sat yaptığım küçük bir tutar vardı ama ons bugün de beni yanılttı. ne olur ne olmaz teknik bir dayanak olsun diye 4 saatlik grafikte rsi+ indikatörüne bakıyordum. bulut kırmızı renge döndüğünde sattım sonra tabi arttı sağ olsun
    mart ayından gelen destek, direnç gibi çalışmaya başladı galiba, o güzel destekler o güzel atlara binip gitmiş oldu
    takipteyiz bakalım inşallah tüm arkadaşlara kendi planları doğrultusunda güzel bir kazanç olur saygılar iyi günler dilerim
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

5. https://www.bloomberg.com/news/artic...s-flatter-path

Geçen 15 yıllık yabancı borsa satış karnemiz..
    Attached Images Attached Images

6. Demek ki alım fırsatı.
     Alıntı Originally Posted by Argus Yazıyı Oku
    https://www.bloomberg.com/news/artic...s-flatter-path

Geçen 15 yıllık yabancı borsa satış karnemiz..
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

Sn Dudu
    Tüpraş analizi için bekleniyorsunuz. Olmusuzluktan dönüş emaresi var mı ?. En kötü geride kaldı mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. Bazen tecrübe bilgiden daha değerlidir...

https://youtu.be/myeqwZo6aho

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 34/147 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •