Sayfa 336/741 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    dostum senin kafandan ban ada gönder. salçalık domates 3.5 tl ye satılıyor bizim domatesler 40 50 tl şaka gibi yorum seninki..
    hahahahaha

2. Dün ekledik çok şükür.

3. Bugün sayın minikyatirimci ile tanıştık, 2Ç finansallarının kebabını yedik. Finansal piyasalar ile ilgili güzel bir sohbet etme fırsatı buldum. Çok memnun oldum. Darısı 3Çe.

4.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Bugün sayın minikyatirimci ile tanıştık, 2Ç finansallarının kebabını yedik. Finansal piyasalar ile ilgili güzel bir sohbet etme fırsatı buldum. Çok memnun oldum. Darısı 3Çe.
    Hocam afiyet olsun. 3.ç Enerji tahmininizi bekliyoruz
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

5. 3. Ç de tekstil gelirlerinin USA ayağını merak ediyorum. Neredeyse her hafta veri geliyor

İkea evinizin herşeyi
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

6.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Bugün sayın minikyatirimci ile tanıştık, 2Ç finansallarının kebabını yedik. Finansal piyasalar ile ilgili güzel bir sohbet etme fırsatı buldum. Çok memnun oldum. Darısı 3Çe.
    Güzel muhabbet ve kebap için teşekkürler sn Frqn21..

o zaman bir parça daha ileri gidelim yıl sonuna dek 8 seviyesi görülürse veya net kar 600m üzeri gelirse yıllık finansallarda kebap sırası bende

künefeyi unuttuk onu da telafi ederiz

7.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku

3. Ç de tekstil gelirlerinin USA ayağını merak ediyorum. Neredeyse her hafta veri geliyor

İkea evinizin herşeyi

parite 1 in altına gelmişken ben de çok merak ediyorum

amiral sektör tekstil artık dizginleri ele almalı

8. Enerji ve tarım tarafı çok iyi giderken tekstil işi sarpa sarmaya başlamış bilginize!

https://www.denizligazetesi.com/ekon...r-h114301.html

Sayfa 336/741 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •