Sayfa 25/612 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 193 - 200 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Onelle yine sallamasyon grafiklerle egonu tatmin et.10 liradan. 70 lira arasina kafana gore cizgiler at exelde.)) anlamsiz sacma.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

dik mavi çizgiler indikatör dipleri ... dik kırmızı nokta nokta çizgiler zirveler ... bir sonraki zirveyi işaretlemek için hazır... werder weremem....

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

3.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Sn. Onelle paylaşımlar için teşekkürler indikatör ikinci aşağı egimini ilkinden yukarda döndürdü öyle anlıyorum (çok teknik analiz bilgim yok) tekniğe göre yukarı seviyelere yolculuk papaz olayida sonuçlandığına göre başlarmı sizce? Günlük ve haftalık kapanışlarda takip edilecek rakamlarda değişiklikler olduysa paylaşırsanız sevinirim. Kendi adıma verdiğiniz ve vereceğiniz cevaplar için tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla

4. Ayilar basmış dört bir yanı aman amaneyyy. Tekneyi bekleyen çorbayı içer. Tavsiye mavsiye yook ama

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tekke de olur

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Seni zaten pegasusun spekleri bukmus.20 maliyetle aldiysa 3 yildir bekliyosun demektir.daha yuzde 20 yapmadi.yuzde 100 yapcakki senin para doviz ve enflasyon karisindan denegede kalsin.kullun zarardasin.yanlis hissede bekliyosun.

7.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Benim çizgilere göre de muhtemel senaryom şöyle Bist100 , 34 haftalık EMA ve 50 haftalık SMA yı aşağı kestikten sonra her seferinde en alt mavi çizgiyi dip yapmış. ( Uzatmalı baktığımda 2009 başındaki kriz çukuru hariç ) MACD ise her seferinde barlar maviye ulaştıktan sonra ikili dip yapmış. MACD'ın ikinci dibinden sonra barlar istisnasız 1-1,5 sene boyunca sürekli yükselen dipler yapmış. Benzer senaryoyu uygulayacaklarını tahmin ediyorum. MACD kuvvetle muhtemel ikili dip yapacak. Buna bağlı ilk dip oluşumu için haftalık barları önce yukarıda 34 EMA ya da 50 SMA ya dokundurabilirler... 103 veya 107 bin civarları... Akabinde MACD için ikinci diple beraber barların en alt mavi çizgiye dokunuşu gelebilir ve sağlamlaştırma tamamlanmış olur ... Çilenin bitişine dair son teyit için 34EMA-50SMA yukarı kesişimini takip ediyorum. En alt kalın mavi çizgi üzerinde yukarı kesişim geldi mi yeni senaryo başlar. Kabus senaryosu yazmak isterlerse yani 2009 kriz çukurundan bi tane de bu sene yapmak isterlerse barlar muhtemelen mavinin altında alçalan en üst kırmızı çizgiye dokunmak ister ... Böylece 2017 başında çok zor kurtulduğu alçalan kırmızı pitchforku tekrar test ederler. Ama kalın mavi çizgiye dokunuş benim senaryomda dip.

Bizim de tuzumuz olsun deyip kaçayım... Herkese Sevgiler... Saygılar...
     Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Haftalık bazda endeks senaryomuz ... Orta-Uzun vade rota ...
    Senaryoda verdiğim gibi MACD bu hafta ikinci ayak için boynunu aşağı çevirmeye meyillendi... İzliyoruz. Papaz salınacaksa mavi 50 haftalık SMA ya dokunup akabinde ikinci ayağı çizebilirler. Salınmayacaksa bu hafta aşağı devam edip triggeri kesmeye götürebilirler ... Bizim için asıl önemli olan ikinci ayak tamamlandıktan sonrası...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Sevgiler...Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

8. Onelle san dah cokk yillarca beklersin oyle oturup bu kafayla.bu cizgilerle.benim 3 yasindaki oglumun bile resmi cizgileri seninkinden daha guzel ve anlamlim

Sayfa 25/612 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •