Sayfa 211/494 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Bileşik faiz mi ? Yapmayın Allah aşkına .. Size iyi akşamlar ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. valla bankalar bileşik faizle çalışıyor..ben aylık yatırıyorum..hep bir sonraki ay bileşik faizle çalıştırıyor..
    yoksa zaten anlamsız olurki..

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yanlış Bilgi yanlış hesap yapıyorsunuz hisse icin kritik son günler dikkat edin lütfen .. Fikrinizi niyetinizi paylaştınız daha fazlası farklı yerlere gider , yapmayın .
    Başka hisselerde bu kadar uyarı olmuyor
    Ama bu hissede maşallah yönetim
    Çok hızlı
    Zaten hisse 3 yıllık garanti iyatinda

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Başka hisselerde bu kadar uyarı olmuyor
    Ama bu hissede maşallah yönetim
    Çok hızlı
    Zaten hisse 3 yıllık garanti iyatinda
    Bunun yönetim olarak ilgisi yok ben sahsen bu hisseyi yıllardır bildiğim icin yazıyorum . Ayrıca yanlış bir Bilgi verilmesine uyarı yapılması sizleri memnun etmesi yerine şikayet etmeniz şaşırtıcı . Yönetimsel olarak değil sayın cinali tümüyle yıllardır hissenin icinde olmamdan kaynaklı . Hissenin fiyatının dusuk olduğunu bende biliyorum ama bu yanlış Bilgi verilmesini gerektirmez .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. bovespa grafiği paylaşayım..konu dağılsın accuk..
    brezilya satarsa biz de satarız..
    o yüzden bulunduğum hisse şu an mantıklı geliyor bana..
    bovespa 104-74 = 40 bin orta vadede kayıp yaşanabilir..
    bana göre çook alakası var bizimle

yatırım tavsiyesi değildir, duyrulur

6. Allah esirgesin, izocam kottan çıkmazsa kriz benzeri bir durumu borsalar fiyatlarsa halimiz nice olur..
    bu kafayla 15 e de düşürürler valla.

7. ben anlamıştım SN.MedwiG..
    paylaştığınız tebliğden sonra dedimki tamam dedim..yönetici de bizden..
    uyarılarınız için teşekkür ederim ama bu topikte 3-5 kişi var sürekli sataşan, paylaşım yapmadan sataşanlara karşı daha duyarlı olmanızı rica ediyorum..

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bunun yönetim olarak ilgisi yok ben sahsen bu hisseyi yıllardır bildiğim icin yazıyorum . Ayrıca yanlış bir Bilgi verilmesine uyarı yapılması sizleri memnun etmesi yerine şikayet etmeniz şaşırtıcı . Yönetimsel olarak değil sayın cinali tümüyle yıllardır hissenin icinde olmamdan kaynaklı . Hissenin fiyatının dusuk olduğunu bende biliyorum ama bu yanlış Bilgi verilmesini gerektirmez .

8. o yüzden dua edin bir an önce kottan çıkalım..dışarda zaten %98 için çok büyük şansınız olacaktır..ve borsa için geçerli bütün risklerden uzak olacaksınız

Sayfa 211/494 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •