Sayfa 727/1002 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Merkezde topluyordur belki altını topladığı gibi geçmişte,ama hala içeriye döviz girişi pek yok,sadece Tl değerlendiriliyor swap hamlesiylen,bunlar sadece pansuman,ama ameliyat masasında bir işlem yok hastanın ameliyat olması bekleniyor.
    merkez demekki gecen altını tavandan çakmış

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Altından girilir üstünden çıkılır, onlar kendi rızasıyla TL 'ye çevirir. Reis halleder o işi isterse .
    altından girilir mi diyorsunuz ustadım 475 den

3.  Alıntı Originally Posted by boldpilot777 Yazıyı Oku
    USDTRY

Şişe cam daki pozisyonlarıma destek olmak için 8.40'da overshoot ile veya 7.20 altına düşüş gerçekleştiğinde satmayı planladığım son dolarlarımı 8TL altında satmak durumunda kaldım. Doların mazotu nedir memleketteki herkes çok iyi biliyor.. Erken seçim veya 2023 te gidici duruyorlar.. Buralardan dolar alanları uzun süre süründürebilirler. 8.00 TL üzerinde 1 birim 8.40 TL üzerinde 3 birim açığa satış yapacağım. 800 günlük ortalamaya 5.5-6.00 arası gelene kadar açık pozisyonlarımı kapatmayı düşünmüyorum.

[IMG][/IMG]
    8.40 üzerinde 3 birim eklemeye çekindim, sadece 1 birim 8.54 te ekledim.
    8.30 ortalama dolar kısaların yarısını 7.90 da kapattım. bu durumda kalan pozisyonların maliyeti swaplar hariç 8.70 TL oldu. Kalan pozisyonlar plana sadık kalınarak 5.5-6.0 TL ye kadar tutulacak.
    https://twitter.com/boldpilot7771
    Yazdıklarım ve paylaşımlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,490
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    altından girilir mi diyorsunuz ustadım 475 den
    Fena değil,ekonomistler yön yukarı diyor,ama ben dövizciyim ve borsacı olarak,altında 2000 üstü bekleniyormuş ons olarak...ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    merkez demekki gecen altını tavandan çakmış
    altın satışını sadece bizim merkez bankası değil aynı dönemde bir çok merkez bankası altın sattı zaten.

https://www.yahoo.com/finance/news/c...050000544.html.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yeminlen herkes Reyisin konuşmasında, fayiz artışı manası çıkartmış.

Arkadaşlar Reyis fayiz artıracak olsa, damadın başını yermiydi.

Fayizler piyasa şartlarına uygun seyretseydi, şu an damat yerinde olurdu.
    Reha abi bende şöyle düşünüyorum bence bunlar dolardan ziyade aslında damatı kurtardılar çünkü bu son çöküş olacak suçu yeni maliye bakanı ve mb. Na yıkacaklar ve mutlu son olacak 🤗

7. Geleceği görenler buralardan iyi dolar alıyordur.

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Faizlerin en azından enflasyon seviyesinde tutulma mecburiyeti bu konuda verdiğimiz mücadeleyi zora sokuyor, faiz sebep enflasyon neticedir ve bunu başaracağız
    1-Bu ifadeden yüzde 15-20 faiz olmayacak, TUİK enflasyon oranı faiz olacak sonucu çıkmıyor mu?

2-Bugün dövizini bozdurup saadet zinciri için borsaya koşan küçük kumarcıların yanında kamu da ivmeyi hızlandırmak için döviz satışına destek veriyor olabilir mi?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 727/1002 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •