Sayfa 926/1009 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Millet ittifakı adayı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olsaydı, HDP dışarıda kalıp tamamen milliyetçilik tandanslı bir kampanya yürütülse bile oylar 48'i geçmezdi emin olun. çok dert etmeyin.

Anadolu'yu, Karadeniz'i ve insanlarını tanımak gerekiyor. Değiştirmeye çalışmayın, umut etmeyin.
    katılmıyorum hocam, Ecevit'in CHP'si tek başına 1970lerde yüzde 45'e yakın oy almıştır bu ülkede.. doğru politikalar ile her şey mümkündü..
    ytd..

2. R*E çıktı balkona çatır çatır konuştu tabanını diri tuttu. Kk ne yaptı? 2. Turda hallederiz raadolun deyip toz oldu :D konuşması 1.5 dk falan sürdü genel merkezin önünde açıklama falan yapsa yuhalancaktı belki de. Daha istifa etmeden otursun bakalım orda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
     Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    katılmıyorum hocam, Ecevit'in CHP'si tek başına 1970lerde yüzde 45'e yakın oy almıştır bu ülkede.. doğru politikalar ile her şey mümkündü..
    toplum mühendisliği ve soykırımla 60-70'lerden bu yana tükettiler çok şeyi. o yüzden çok farklı artık dinamikler. aydınlar katledildi, darbelerle işkencelerle milyonlar ülkeden sürüldü. milyonlarca göç alındı son 30 yılda. vasatlar en az 3 çocuk yaptı, orta direği, okumuş çocukları bitirdiler. özet olarak azınlık kaldık maalesef.

4. Kemal dede istifa edecek S.Oğan geçecekmiş CHP'nin başına

5. CHP nin başına Erdoğanı koysanız çare değil. Halkın kafasındaki algı oturmuş. ( din ve toplumsal değerlere saygısız bir parti diye ) Bunu ben söylemiyorum, her 10 kişiden 7 si aynı fikirde.

Şu formda bile 31 , 69 cular, sahte - tatlısu Atatürkçüleri, içki ve seks düşkünü aymazlar ile vatandaşı aşağılayan kibir abidelerini gördükçe muhalefete devam diyorum.

Doğruları konuşanları anında banlayan bu tiplere hisse.net yöneticileri de çanak tutuyor. Böylece mahallede düzen !! sağlanıyor. Çöplüklerinde eşinmeye devam etsinler. Bunamış yurtdışından keyfi yerinde yazan tipler ile hemşerici tipler birbirinize iltifatla devam edin.

Ama doğruya doğru bu seçimde reisin canını çok sıktınız.Adam eyt yi çıkarmak zorunda kaldı,bir ton zam yaptı,devlete personel aldı,bunların maaşları paraları ödenecek,işi uzattığınız için doların baskılanması için bir kaç milyar dolar daha gidecek,baya bir seçim ekonomisi uygulattınız hem cari açık hem bütçe açığı patladı,kasa da tamtakır,bu paralar nasıl ödenecek,köprü otoyol hastane zorunlu ödemeleri var,rusyanın doğalgaz borcu var,swapların vakti de yakında gelir,borsadan şurdan burdan çıkan para da dolar alıp gidiyor,reis bunları nasıl ödesin,seçimden sonra pamuk eller cebe,darılmaca gücenmece yok diyecek.Az kaldı bir ay sonra görürüz ortalığı.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ama doğruya doğru bu seçimde reisin canını çok sıktınız.Adam eyt yi çıkarmak zorunda kaldı,bir ton zam yaptı,devlete personel aldı,bunların maaşları paraları ödenecek,işi uzattığınız için doların baskılanması için bir kaç milyar dolar daha gidecek,baya bir seçim ekonomisi uygulattınız hem cari açık hem bütçe açığı patladı,kasa da tamtakır,bu paralar nasıl ödenecek,köprü otoyol hastane zorunlu ödemeleri var,rusyanın doğalgaz borcu var,swapların vakti de yakında gelir,borsadan şurdan burdan çıkan para da dolar alıp gidiyor,reis bunları nasıl ödesin,seçimden sonra pamuk eller cebe,darılmaca gücenmece yok diyecek.Az kaldı bir ay sonra görürüz ortalığı.

Pandemi ve 2000 deki Demirbankın tetiklediği faiz krizi hariç Bankaların tabana verildiğine şahit olmadım a.q

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Pandemi ve 2000 deki Demirbankın tetiklediği faiz krizi hariç Bankaların tabana verildiğine şahit olmadım a.q
    Yeni dönemde, bankalara ne tür yeni kurallar, yaptırımlar, menkul kıymet tesisi, komisyonlar, cezalar gelecek belli değil.
    Bu belirsizlik var.

Sayfa 926/1009 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •