Sayfa 494/997 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Fiba 90 gune kadar 14.25, 90 gun ve uzeri 14.50
    T-Bank 32-40 gun arasi 14.25

Bugun verilen oranlar..

Akbanktaki mt nin mevduati haftasonu bitecek sekilde ayarlamasindan oturu 2 gunluk para bosta kaliyor ne mt ne musteri hizmetleri nede 7/24 her turlu destegi veririz dedikleri ozel temsilcilerinin benim magduriyetimi gidermemistir bu tarz bir magduriyet yasayan var mi aranizda benim gibi atil durumda duran paranin miktari da 530bin lira 3-5 olsa sorun etmeyecegim fakat gercekten bu durum cok zoruma gitti resmen Akbank beni enayi yerine koydu kimseye Akbanki onermiyorum artik

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mevduat hafta sonu bitmez.isgunu biter.itiraz edin

4. Mevduatın vade bitişi tatil günü olmaz. En yakın iş gününe atar, gün kaybı da yaşanmaz. Emin misiniz?

Alıntı Originally Posted by gsaslan27 Yazıyı Oku
    Akbanktaki mt nin mevduati haftasonu bitecek sekilde ayarlamasindan oturu 2 gunluk para bosta kaliyor ne mt ne musteri hizmetleri nede 7/24 her turlu destegi veririz dedikleri ozel temsilcilerinin benim magduriyetimi gidermemistir bu tarz bir magduriyet yasayan var mi aranizda benim gibi atil durumda duran paranin miktari da 530bin lira 3-5 olsa sorun etmeyecegim fakat gercekten bu durum cok zoruma gitti resmen Akbank beni enayi yerine koydu kimseye Akbanki onermiyorum artik

Sayin yuji gayet eminim isterseniz numaranizi verin ekran goruntusu atayim hesabi mt acmisti onun ihmalkarligindan oturu internetten actigimizda orda tatil gunu oldugunda otelensin sekmesi bulunmakta fakat bu mt nin ihmalkarligindan kaynaklanan bir problem ve bunu mt ye ustune basabasa soyledim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayin yuji gayet eminim isterseniz numaranizi verin ekran goruntusu atayim hesabi mt acmisti onun ihmalkarligindan oturu internetten actigimizda orda tatil gunu oldugunda otelensin sekmesi bulunmakta fakat bu mt nin ihmalkarligindan kaynaklanan bir problem ve bunu mt ye ustune basabasa soyledim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Örnegin online bankacılık yaptığınızda siz bilmeden tatil gününe gelecek sekilde mevduat hesabı açsanız dahi işlem otomatik olarak ertesi güne atıyor. Akbank bu şekil bir yanlışlığa hangi hakla olur vermiş anlamak mümkün değil. Tavsiyem önce müşteri şikayetlerine sözlü ve yazılı başvurmanız, sorun çözülmezse bddk ya elinizdeki belgeyle şikayet başvurusu yapmanız. Eğer durum sizin anlattığınız şekilde ise AKBANK`ın anasını bellerler diyeyim size. Hakkınızı arayın çok zor değil ortada bariz bir hata var kabul etmek zorundalar.

Sayin umutabi
    Hesabimi 11.10.2017 de akbankta subede 1 aylik olacak sekilde musteri temsilcisinin hesabima temdit seklinde girisi olmustur temdit 1 aylik oldugu icin 11.11.2017 de yani bugun icerisinde(haftasonu) vadesi gelmis olup faizi anaparama eklenmis olup yeni bir temdit orani acilmistir gene 1 aylik ama oran olarak 4 oran verilmistir tabikide bu orani kabul etmedigim icin bende bunu kapattim fakat bende sizin gibi haftasonlarina gelen mevduat vadelerinin haftaici pazartesine kadar o oranin gecerli oldugunu dusunuyordum ama akbankin yapmis oldugu islemlerle bu durumdan magduriyet yasamis oldum
    Tekrardan hafta sonunda kendi kafalarinca verdikleri oran ile 1 aylik 4 oraninda baglanmis bana sorulup edilmeden
    Sabah ilk isim zaten musteri temsilcisi,akbank cagri merkezi kanallarini,bireysel mt mi aramak oldu fakat hepsininde 2 gun boyunca paranin atil bekleyecegini ve benim magdur olmamim onlar tarafindan cok umursanmadigini gormus bulunmaktayim daha musteri temsilcisi bana hesap soruyor ctesi gunu beni bunun icin mi ariyorsun diyor simdi gercekten sinirlerim acayip derecede zipladi

Sayin umutabi
    Hesabimi 11.10.2017 de akbankta subede 1 aylik olacak sekilde musteri temsilcisinin hesabima temdit seklinde girisi olmustur temdit 1 aylik oldugu icin 11.11.2017 de yani bugun icerisinde(haftasonu) vadesi gelmis olup faizi anaparama eklenmis olup yeni bir temdit orani acilmistir gene 1 aylik ama oran olarak 4 oran verilmistir tabikide bu orani kabul etmedigim icin bende bunu kapattim fakat bende sizin gibi haftasonlarina gelen mevduat vadelerinin haftaici pazartesine kadar o oranin gecerli oldugunu dusunuyordum ama akbankin yapmis oldugu islemlerle bu durumdan magduriyet yasamis oldum
    Tekrardan hafta sonunda kendi kafalarinca verdikleri oran ile 1 aylik 4 oraninda baglanmis bana sorulup edilmeden
    Sabah ilk isim zaten musteri temsilcisi,akbank cagri merkezi kanallarini,bireysel mt mi aramak oldu fakat hepsininde 2 gun boyunca paranin atil bekleyecegini ve benim magdur olmamim onlar tarafindan cok umursanmadigini gormus bulunmaktayim daha musteri temsilcisi bana hesap soruyor ctesi gunu beni bunun icin mi ariyorsun diyor simdi gercekten sinirlerim acayip derecede zipladi

Sayın forumdaşım, hafta sonuna vadeli mevduat olmaz temdit işi ise sizin MT zin pisliğinden, sizi arayıp sormamasından kaynaklanmış. Keşke vade dönüşü siz arasaydınız ama ısrar ediyorum vadeli mevduatta vade sonu hafta sonu olmaz bu konuyu şikayet edin. Eğer olay sizin dediğiniz gibi cereyan ettiyse önce AKBANK genel müdürlüğüne email ile durumu iletin ve sonuç alamazsam sizi bddk ya şikayet edeceğim diye de tehdit edin sonuç almazsanız da dediğim gibi elinizdeki belgeyle durumu bddk ya iletin. Üç kuruşluk(banka için) bir bedel için AKBANK işi şansa bırakmaz, emin olun zararınızı telafi ederler hatta MT yi işten bile atarlar. Sakın pes etmeyin sonuç alacağınıza garanti veriririm.

Sayfa 494/997 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •