Sayfa 364/734 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Anadolu'da bir tabir vardır "y.v.ş.k" cuk oturdu sana ....

2. %60 nakitte bekliyorum y.vş.k tahtacı 3.80 altından köküne kadar mallanacam maçan yiyosa bass!! Ya herro ya merro!! Zamanım bol, bu saatten sonra (yapılan açıklamalar ışığında) ben çok ihtimal vermiyorum ancak çok muhterem cem ve avaneleri süreç olumsuz sonuçlandı derse ben ve risk alan herkes para kaybeder ancaak çok MuHtERem Cem hakko ne kaybeder bir düşünün!! En başta Prestij!! Sonra güven!! Sonra itibar vs..vs.. Risk aldık bekliyoruz +/- kardeş!!

Parça parça alım için Kırmızı kutuya gelmesini bekleyeceğim...YTD

"Cehennem boşalmış olmalı, tüm şeytanlar burada..."
    W.Shakespear.

4. Tatlı bir bilanço bekliyorum. Tadının durumuna göre çok olağanüstü bir durum olmadıkça 4'ün altına nie daha dönmez diye dğşünüyorum. Ama şu seçim süreci ve sonrası önümüzde kara bir perde gibi. Vadeyi uzun tutuyorum kaymağını elbet yerim.

5. Kendi alışına "Satış" giren kendi satışına "Alış" giren "AMATÖR" tahtacı diz çök ve itiraf et!!

İroni=İroni

6. Süzme bu spek tam süzme gunluk ekmek pesinde yine her zamanki gibi 425 den 415 e bakalım akşama nasıl kapatacaz...
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7. Sövsem buna günahı varmı. ....%10 u halka acik hala neyi sıkıyor istese uzaya çıkarır bizden 3.5 lot alma peşinde iyice sıkıştırdı

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by atillatrdr Yazıyı Oku
    Sövsem buna günahı varmı. ....%10 u halka acik hala neyi sıkıyor istese uzaya çıkarır bizden 3.5 lot alma peşinde iyice sıkıştırdı

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yuzde 10 nunda yarisi patronda.mal toplu aslinda.dediklerinde haklisin.tahta sahipli ise istediklerini yapabilirler.ama sahiplimi gunluk vurkaccilarmi oynuyor bilmiyoruz.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 364/734 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •