Sayfa 287/520 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Hissede olmak hata yaptığımız anlamını taşıyamaz mı ben de hissedeyim ve hata yaptım
    Benim için , hata yaptığımı düşünmem için çok erken. Daha , hisseyi 0,96 TL. den Cuma günü aldım. 40.000 hissede, anında 800 TL. zarar ettim. Ama önümüzdeki günler neyi gösterir bilemeyiz. Moralim bozulmadı değil. Para kolay kazanılmıyor. Alırken , düşündüğüm şey , artık düşüşü sonlanır ve aynı seansda para kazanırım şeklindeydi.

Arkadaslar bu hissede patron gayrimenkullerini firma uzerinden yedirdi. Kap haberine bakin bakalim goreniniz varmi bilmiyorum. Adam kendi satamadigi gayrimenkulleri firma uzerinden yedirdi. Bu bile başlı basina bir suc. Ama buna diyecek spk yok bu ulkede. Galipte kurnaz bu ondanda kurnaz vay memleketin haline.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Arkadaslar bu hissede patron gayrimenkullerini firma uzerinden yedirdi. Kap haberine bakin bakalim goreniniz varmi bilmiyorum. Adam kendi satamadigi gayrimenkulleri firma uzerinden yedirdi. Bu bile başlı basina bir suc. Ama buna diyecek spk yok bu ulkede. Galipte kurnaz bu ondanda kurnaz vay memleketin haline.

En çok da galipe kakaladı

4. 4. dönem bilançosunu konuşalım tahminde bulunalım belki tuttururuz kimbilir

5. Senedi tanıyan arkadaşlardan soralım.Buralardan alınır mı?
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

6. büyük oyuncu bu hisseden kar etmeden çıkmaz bir bildiği vardır da bizler bilemiyoruz orası kesin
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. arkadaslar benim maliyetim 2.45 neyapalim aldik bir kere pismanmisin desen tabiki ama nerden bileceksin boyle olacagini.ne yapacagiz uzun vadeli bir hisse aldik unuttuk koyduk bir kenara.kimse birbirini uzmesin kirmasin.bizim elimizde olan bir sey yok.hissede operasyon olmus oturup beklicez.ben bekliyemem diyorsaniz satip kurtulacaksiniz.sizde rahat edersiniz gruptakilerde

Galib yanlış adama catti galipde zor durumda istiraki olan avrasyadaki mallari sifirladi ama metro holdingin 50 milyondan fazla hissesi daha duruyor takasta.Birde zamaninda 6 li fiyatlardan hisseleri sattim diyip algida bulunmustu. Satan bellide alan kim alanda kendi firmasi muhtemelem bunlarda tuzak bitmez

Sayfa 287/520 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •