Sayfa 885/1000 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Bu arada ben bugün %1 indirim bekliyorum faizlerde

2.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Başın sağolsun bende 2 yıl önce babamı kaybettim baba kaybı çok acı bir şey insanı olgunlaştıran ve yalnız bir başına bırakan bir olgu 1 yıl çalışamadım kendimi yeni yeni topluyorum .
    Sağolun, sizin de başınız sağolsun, tam da dediğiniz gibi insanı olgunlaştıran bir süreç ve omuzlara binen yük daha da artıyor, insanın babası ölünce baba olduğunun farkına varıyor, babanız hayattayken çocuğunuz varsa bile babalık bilincine tam olarak ulaşamıyor insan.

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sn alenıchev ın nasıl bir kaybı olduğunu bilmiyorum.Ama onun da başı sağolsun ,insan bu gibi zamanlarda aslında hayatın ne olduğunu anlıyor.Neyin önemli neyin önemli olmadığı bu gibi zamanlarda düşünülüyor.Aslında maddi işler boş.Temel ihtiyaçların karşılanabildiği insanca bir yaşam için gerekli maddiyat yeter de artar insana.Ama maalesef bu rakam bile ülkemizde hepimizi zorlayacak seviyelerde,insanlar zorlanıyor hayat koşulları karşısında.Yoksa ölümün olduğu bir dünyada maddi her şey manasız,sevgi, dostluk, aile, vefa,kardeşlik gibi duygular önemli de hayatın hay huyu içinde her şey birbirine karışıyor ,zaman geçip gidiyor.Oturup doya doya sohbet edemediğimiz insanlar arasında en yakınlarımız bile olabiliyor bazen.
    Benim hayalim şu amerikan belgesel kanallarındaki gibi Alaska vari bir yaşam sürmek, çok soğuk olmasa iyi olur tabi, tamamen doğal ve kimseye muhtaç olmadan yaşamak, sanırım tek ihityacım elektrik olurdu ama eş, çocuklar olunca bu bir hayal olmaktan ileri gidemiyor, en azından bir toprak parçası alıp, onunla uğraşmak, hayatın dışına biraz çıkabilmek bile beni mutlu etmeye yetecek, lakin ona bile fırsat yok.

4. Başta sayın rxpu olmak üzere tüm arkadaşlarımızın ölmüşlerine rahmet diliyorum.

Ben de babamı 2010 yılında kaybettim.
    İnsan önce çok üzülüyor, sonra kendi ömrünün de hızla tükendiğini fark edip, üzülmeyi bırakarak mutlu yaşaması gerektiğini anlıyor.

Dolar iner çıkar, ülke batar çıkar, hiç biri sağlıklı bir nefes kadar mühim değil.

5. Arkadaşım başın sağolsun...
    Allah tahsilatını affetsin..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Allah tahsilatını affetsin..
    Allah taksiratını affetsin.. ( Tanrı günahlarını bağışlasın )

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Basi sagolsun, Allah mekanini cennet eylesin

Kolay degil. Bende aniden kaybettim babami 2.5 yil once kalp krizinden

Oyle kotu kader ki memlekete ucagim vardi Maltadan ve ben gitmeden 1 gun once vefat etti

Elini sikmaya, merhaba baba demeye giderken cenazesine gittim.
    Sizin de başınız sağolsun

Ne Mutlu Türküm Diyene!
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

bazılarınında bu dünyadaki ntahsilatlarını affetmesi gerekiyor o tahsilatlar için çok can yakıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 885/1000 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •