Sayfa 318/555 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Geldim tarila 65 66 attım desteği kolaysa indirsin)
    Abi nerelerdesin? Sabahtan beri sırtımızda sopa kırıyorlar

Bu arada dün paylaştığım grafiğin daha anlaşılabilir olması açısından düzenledim, bölünme sonrası son durumumuz şu şekilde..

https://twitter.com/goktugdemirbag/s...59110423818241

2.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku

Bu arada dün paylaştığım grafiğin daha anlaşılabilir olması açısından düzenledim, bölünme sonrası son durumumuz şu şekilde..

Sabah seyrettim biraz kim ne yapıyor diye A1 i sopaladılar. İnfo kendi baskılıyor suan.. 4.58 den 4.76 ya tarayınca baskısı azaldı.. Tarila dün akşam ki grafikte sıkıntılar vardı buna da bakayım...

3.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku

Flamanın direği ile ilgili problem var... İhlal yapmış... Ama sıkıntı değil... Alt kanal üst kanal olarak bakarsan dediğin tarihlerde zaten yaklaşık o rakamlara gelir...

4.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Flamanın direği ile ilgili problem var... İhlal yapmış... Ama sıkıntı değil... Alt kanal üst kanal olarak bakarsan dediğin tarihlerde zaten yaklaşık o rakamlara gelir...
    Abi sığ tahta olduğu için teknikte hem ihlal hem de ufak teknik sıkıntı olabilir diye düşünüyorum, sen daha iyi bilirsin tabii. Ben temel beklentimi tekniğe uyarlamaya çalışıyorum zaten.. Şu kazandığı komisyonlarla bu kağıt aşağı değil yukarı gideceği zaten aşikar, umarım güzel kazanırız

5.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Abi sığ tahta olduğu için teknikte hem ihlal hem de ufak teknik sıkıntı olabilir diye düşünüyorum, sen daha iyi bilirsin tabii. Ben temel beklentimi tekniğe uyarlamaya çalışıyorum zaten.. Şu kazandığı komisyonlarla bu kağıt aşağı değil yukarı gideceği zaten aşikar, umarım güzel kazanırız
    3 kurumdan altları doldurarak yukarı doğru çekiyorum... Bende mermi çok şarjör dolu biliyorsun...

6.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    İnfo nun bedelli sürecinde topladığı lotları nereden satacağı tekniği bozabilecek bir detay...

7. Arkadaşlar 4000 lot vardı 4000 lot Rüçhan gelmiş hesapta kaç para olması gerekiyor ruchanlari almam için bir türlü çözemedim bu işi

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    Hocam infor alınca üstüne 1.958₺ daha verip 1.958 tane hisse alacaksın. infor 6.9 iken alırsan üstüne 1.958₺ verdikten sonra 4.52₺ maliyetle info hissen olmuş olacak 1.958 tane
    Teşekkür ediyorum hocam şimdi anladım.

Sayfa 318/555 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •