Sayfa 447/1012 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben fason iş veriyorum dışarıdaki atölyelere ve kişilere, özellikle kaba ve düşük katma değerli işleri. (Sanayi tesisleri ve makine imalatı yapıyorum). S320l ile adamlara gidersem bana verecekleri fiyat 2-3 katına çıkabilir. Bana yıllık maliyeti 3-4 araba maliyeti olur. Bazı işlerde fiyat adamın alnında yazar. Ben iş vereceklerime alnıma istediğim fiyatı yazıp gidiyorum.
    Tüm Toyota sahipleri aynımı olur şaka bi yana bende iş geregi alacak verecek ödeme yaparken hep toros la gidiyorum w140 s320l görenler abi sen zenginsin deyip duruyor 60 70 binlik araba ama algı konusunda haklısınız.
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Kia lardan hep uzak durdum su ana kadar. Goruslerin icin sagulasin. Sen anliyorsun bu islerden. 2008 aklimda yoktu ve sanirsam pek piyasasi da yok. SUV pek sayilmaz, crossover.

Bende isin ilginci Nissan Qashqai yi begenmiyorum. Neden cunku arabanin onu sisko ve gorus alani dar. Ispanyadan Fransaya kullandim ve performans superdi ama ben Landrover gibi keskin hatlari olan arabalari seviyorum.
    Ben seni anliyorum ama verdigin butceye gore ve gecici dedigine gore en mantiklisi az yakan kolay satilabilecek bir araba lazim size. Buda quaskaidir. Sartlarin farkli olsa sana baska seyler onerirdim. Landrover yada toyota landcrusir bunlar efsane ama cok gereksiz pahalli.

Araba el icin alinir derler hocam
    Yani satisi kolay olmali. Resmen yatirim tavsiyesidir;)

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ben seni anliyorum ama verdigin butceye gore ve gecici dedigine gore en mantiklisi az yakan kolay satilabilecek bir araba lazim size. Buda quaskaidir. Sartlarin farkli olsa sana baska seyler onerirdim. Landrover yada toyota landcrusir bunlar efsane ama cok gereksiz pahalli.

Araba el icin alinir derler hocam
    Yani satisi kolay olmali. Resmen yatirim tavsiyesidir;)
    Aslinda almak istedigim araba ne biliyor musun. Hastasiyim bu arabanin ya.

VW AMAROK

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Daha once bahsettim mi bilmiyorum ama 6 ayligina Turkiyeye gelmeyi dusunuyoruz. Bir arac almayi dusunuyorum. Sizinde dusuncelerinizi almak isterim.

Yeni almayacagim, 2. el alacagim. SUV istiyorum. Aklimda ki modeller sunlar

VW TIGUAN

HYUNDAI IX35

MITSUBISHI ASX

PEUGEOT 2008

SUZUKI VITARA.

Baska bir onerisi olan varsa da lutfen paylassin. Arabaya ayirmak istedigim butce 70 80 bin civari. Eger sonrasinda kalmaya karar verirsek 0 bir araba alabilirim (Esim calismaya baslarsa OTV odemeden alabilir) ya da 2.el temiz bir Range Rover Evogue dusunuyorum.
    bütçe suv bir araç için düşük kalmış.
    tıguan dizel değil tsı motor ise tüp takamazsın.
    ıx35 hepsinden daha kaslı görüntüye sahip tüp takılıyor
    skoda kodiaq aklında bulunsun. bayaa kaslı bir araç
    nissan qashqai çok tutuluyor iyi bir araç dizeli alınır bence

akü için tecrübe ile şunu söyleyebilirim. aldığınız yere yada merkezlerine garantiyi devreye sokmak istediğinizi söyleyin
    fabrikaya gidiyor ve elinize bir belge veriyorlar. orada incelenip sonucu size bildiriyorlar.
    fabrikanın müşteri hizmetlerini arayın takip için.
    sonuç mu ? sizi haksız çıkartmak için ellerinden geleni yaparlar . sizde tüketici haklarına gidersiniz . sosyal platfromalardan baskı yapmayı unutmayın.

Daha once bahsettim mi bilmiyorum ama 6 ayligina Turkiyeye gelmeyi dusunuyoruz. Bir arac almayi dusunuyorum. Sizinde dusuncelerinizi almak isterim.

Yeni almayacagim, 2. el alacagim. SUV istiyorum. Aklimda ki modeller sunlar

VW TIGUAN

HYUNDAI IX35

MITSUBISHI ASX

PEUGEOT 2008

SUZUKI VITARA.

Baska bir onerisi olan varsa da lutfen paylassin. Arabaya ayirmak istedigim butce 70 80 bin civari. Eger sonrasinda kalmaya karar verirsek 0 bir araba alabilirim (Esim calismaya baslarsa OTV odemeden alabilir) ya da 2.el temiz bir Range Rover Evogue dusunuyorum.
    Japon arabaları daha sorunsuz mistubishi asx ihtiyaçlarınıza yeticektir bence subaru forester da bakabilirsiniz 4x4 .
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

Aslinda almak istedigim araba ne biliyor musun. Hastasiyim bu arabanin ya.

VW AMAROK
    Vergisine bak oyle al onu yanilmiyorsam yillik 30 bindi vergisi. Sik araba.amerkan arabalarina benziyor

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Vergisine bak oyle al onu yanilmiyorsam yillik 30 bindi vergisi. Sik araba.amerkan arabalarina benziyor
    Yok hocam ne yaptin ya. 0 km si 7-8 bindir MTV si.

2012 - 2013 yeterli. Fiyatlari uygun ama hanimi ikna etmem lazim.

Al bunu ez gec her seyi.

Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    bütçe suv bir araç için düşük kalmış.
    tıguan dizel değil tsı motor ise tüp takamazsın.
    ıx35 hepsinden daha kaslı görüntüye sahip tüp takılıyor
    skoda kodiaq aklında bulunsun. bayaa kaslı bir araç
    nissan qashqai çok tutuluyor iyi bir araç dizeli alınır bence

akü için tecrübe ile şunu söyleyebilirim. aldığınız yere yada merkezlerine garantiyi devreye sokmak istediğinizi söyleyin
    fabrikaya gidiyor ve elinize bir belge veriyorlar. orada incelenip sonucu size bildiriyorlar.
    fabrikanın müşteri hizmetlerini arayın takip için.
    sonuç mu ? sizi haksız çıkartmak için ellerinden geleni yaparlar . sizde tüketici haklarına gidersiniz . sosyal platfromalardan baskı yapmayı unutmayın.
    Suv arabaya tup takarsan at arabasi gibi kicini kaldiramiyor ya dizel yada benzinli olacak nokta

Sayfa 447/1012 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •