Arama sonucu : 309 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Korona Virüsü Yendik

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    kabul olmayacak dua ama o sevginin muhabbtin kimbilir belki de tersi riya'nın , menfaatin yada cehaletin dışa vurma hali!
    hani ''bekara karı (eş) boşamak kolaydır'' varya öyle bir şey işte.
    sana bir olay daha anlatayım 4500-5000 personeli olan kurumdayım esnek çalışma sistemi diye bir şey çıkardılar ben dahil değildim bunun içinde sorun etmedim vicdanım rahat
    benim gördüğüm kadarıyla
    iş ve işci bulma kurumundan bize verilen kontenjanla işlerin düzenli yürümesi mümkün olmadı .
    ya iyide bu esnek çalışma neyin nesi orada işler beklerken yapılamazken sosyal mesafeyse mesafe maskeyse maske önlemler alınıp kurumun işlerinin düzenli olarak yapılması gerekmez miydi
    kimin suçu ?

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    sana bir olay daha anlatayım 4500-5000 personeli olan kurumdayım esnek çalışma sistemi diye bir şey çıkardılar ben dahil değildim bunun içinde sorun etmedim vicdanım rahat
    benim gördüğüm kadarıyla
    iş ve işci bulma kurumundan bize verilen kontenjanla işlerin düzenli yürümesi mümkün olmadı .
    ya iyide bu esnek çalışma neyin nesi orada işler beklerken yapılamazken sosyal mesafeyse mesafe maskeyse maske önlemler alınıp kurumun işlerinin düzenli olarak yapılması gerekmez miydi
    kimin suçu ?
    Tam anlayamadım!
    şimdi kurumunuzda işler yürüsün diye iş ve işçi bulmadan eleman getirilip te mi çalıştırıldı?
    da asıl çalışanlar mı evde kaldı?
    eğer öyle ise saçmalamışlar tabi.

Bir şey aklıma geldi yaşı ilerlemiş insanlara evde kal denilip de iş ve işçi bulmadan genç insanlar görevlendirildi ise olabilir tabi.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •