Sayfa 57/235 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 449 - 456 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sn. usta sorun aynı şeyi tekrar etmeniz. Dediğinizi dediniz bunu yatırımcının taktirine bırakınız artık.
    yoksa sizinle ilgili kişisel bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

2. Yeni sistemi begenmedim.Hergün bir başka hisseyi kalduracaklar.Ky da tabii ki öbür hisseleri satip yukselene atlayacak.Ertesi gün sattıkları yükselecek aldıkları düşecek.Aklını kullanan ve şans ile ihya olur ama çoğunluk zarar edecek ve belli bir zaman sonra takipçi azalacak😄

Hubvc de malum grubun yeni yukarı hareketini bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by alser Yazıyı Oku
    Sn. usta sorun aynı şeyi tekrar etmeniz. Dediğinizi dediniz bunu yatırımcının taktirine bırakınız artık.
    yoksa sizinle ilgili kişisel bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
    Sayın alser, hissenin yıllık karının sürekli 20 milyon gibi yazılması (çünkü şirkete değer bu kara göre biçilmişti) yeni. 20 milyon kar deyince bilançoyu inceleyeyim dedim, bu doğruysa, negatif yazılarımdan dolayı özür dileyecektim. Çünkü bu şirket için süper bir kar olurdu bu. Ama bu kar'ın devamlılığının sürekliliğinin çok zayıf olduğunu görünce, bunu paylaşmak istedim. Bunu bile bile, sessiz kalsam daha mı iyi olurdu? İnanın yanılmış olup özür dilemeyi çok isterdim. Hatta öyle bir durumda ortak bile olabilirdim..

Çok yazmak ben de istemiyorum. Benim hissem bile değil. Ama lütfen burada yanlış yönlendirici bilgiler yazmayın. O zaman sessiz kalamıyorum..

Asıl, üstelik hiç bir somut bir şey sunmadan, hissenin hala uzaya çıkacağını ima etmeye devam edenler kendilerini tekrar ediyorlar gibi geliyor bana. Bir de başkalarının ifadelerini ezberden söyleyenler.

Yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku

Çok yazmak ben de istemiyorum. Benim hissem bile değil. Ama lütfen burada yanlış yönlendirici bilgiler yazmayın. O zaman sessiz kalamıyorum..

Yatırım tavsiyesi değildir
    Yönlendirici, yanlış bilgiler

olacaktı.

5. Çok basit bi soru sordum hiç olayı uzatmayın bence. Soru şu: Girişim sermayesinde kârı oluşturan en önemli unsur nedir?
    Ben burda firmanın uzaya gideceğinden bahsetmiyorum. Sizin algı yaptığınız kadar değersiz bir firma değil. Umarım yıl sonu bilanço açıklanınca o yüksek öngörülerinizin gerçekleşip gerceklesmemesine istinaden takdir ya da özür konusunu bir daha yazarsınız

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Girişim sermayelerinde bilançoya takılı kalınmamalı.
    Gözde girişime bakın yıllardır bilançoları zarar yazar ama bazı bir iştirakleri bir çok şirketten daha büyüktür.
    Örnek katılım finanstaki yüzde 10,57 payı, kümaş,şok vs. vs.

7. Daha öncede yazdım. Bazıları erken sattı anlaşılır bir durum. Treni kaçırdılar algı yaratarak hisseyi kötülemeye çalışıyorlar.
    Yoksa almadığın hissenin neyinin yorumunu yaparsın. Yok birde teşekkür bekliyor
    Her hissenin kimyası farklıdır. İnsan organizması gibi düşünün.
    Bence bu zat gözde forumuna yazarsa çok isabetli olur.
    Zaman en iyi ilaçtır.
    YTD.

Ben değersiz demedim, aman aşırı değerlenmiş olmasın diyorum. Bu konu ile belki alakasız olacak ama meşhur bir söz vardı, onu da yazasım geldi:

SMART GİBİ olmayın, SMART olun..

Ne alaka diyen olabilir, işte öyle alakasız, aklıma geldi.

İnşallah iştirakleri iyi işler çıkarır ve değeriniz daha da artar.. Hepiniz kazanırsınız.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 57/235 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •