Sayfa 23/1000 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    😪😪😪 bayandı ama bay gibiydi.. gece 2 dedim bunu mu gostermeye geldin? Ben pimprikliyim de kanser olabilir demis. Ben de sanki son kanser bükücüyüm....
    Hocam, sivilce dediniz yaramı deştiniz ) Sol kolumun omza yakın kısmında 5 yıldır istikrarlı büyüyen ve şu anda kayısı kadar olan bir lipom var. İzmir de tüm devlet hastanelerinin genel cerrahi polikliniklerine gittim. '' Bu iş ortopedinin '' diyerek beni gönderdiler. Tepecik eğt.-arşt. hastanesi ve trafik hastanesi ortopediye gittiğimde ise '' vay puşt cerrahlar, ekmek yok diye bize mi postaladılar. Yok kardeş bu iş genel cerrah işi '' dediler.

Bu ülkede en fazla saygı duyduğum tabiplerdir. En zorlu eğitim alan ama hak ettiği maaş ile saygıyı bulamayan kesimdirler. Lakin bu durum vatandaşa ( bana ) bu şekilde yansımamalı. Elbette ufak tefek işler için hastaneye gitmeyen bilinçli gruptayım. Yılda en fazla 2 defa giderim. Zorunlu testler için. Bakıyorum Suriyelisi, pakistanlısı, Afganı herkes hastanelerde, Tabiplerinde sanki işine geliyor gibi bir durum var. Acaba diyorum bunlar üzerinde kendilerini mi geliştiriyorlar ? Yoksa din kardeşliği meselesi mi ?

2. hastanın hikayesinde ; sol kol üst kısımda omuz bölgesine yakın kısımda ( terrenervallus efekterüs bölgesi ) kayısı kadar ( kuru kayısı mı çiğ kayısı mı hasta belirtmemiştir ) lipom* ( *hastanın kendi ifadesi ) olduğunu belirtmiştir....

yorum : 1) ne malum liposarkom olmadığı.... 2) .......
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Hocam, sivilce dediniz yaramı deştiniz ) Sol kolumun omza yakın kısmında 5 yıldır istikrarlı büyüyen ve şu anda kayısı kadar olan bir lipom var. İzmir de tüm devlet hastanelerinin genel cerrahi polikliniklerine gittim. '' Bu iş ortopedinin '' diyerek beni gönderdiler. Tepecik eğt.-arşt. hastanesi ve trafik hastanesi ortopediye gittiğimde ise '' vay puşt cerrahlar, ekmek yok diye bize mi postaladılar. Yok kardeş bu iş genel cerrah işi '' dediler.

Bu ülkede en fazla saygı duyduğum tabiplerdir. En zorlu eğitim alan ama hak ettiği maaş ile saygıyı bulamayan kesimdirler. Lakin bu durum vatandaşa ( bana ) bu şekilde yansımamalı. Elbette ufak tefek işler için hastaneye gitmeyen bilinçli gruptayım. Yılda en fazla 2 defa giderim. Zorunlu testler için. Bakıyorum Suriyelisi, pakistanlısı, Afganı herkes hastanelerde, Tabiplerinde sanki işine geliyor gibi bir durum var. Acaba diyorum bunlar üzerinde kendilerini mi geliştiriyorlar ? Yoksa din kardeşliği meselesi mi ?
    Hocam lipom genel cerrahin isi.ancak kemige yakinsa ortopedinin isi

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    hastanın hikayesinde ; sol kol üst kısımda omuz bölgesine yakın kısımda ( terrenervallus efekterüs bölgesi ) kayısı kadar ( kuru kayısı mı çiğ kayısı mı hasta belirtmemiştir ) lipom* ( *hastanın kendi ifadesi ) olduğunu belirtmiştir....

yorum : 1) ne malum liposarkom olmadığı.... 2) .......
    Üstad sen ne ayaksin anlamadim seni

[QUOTE=Webster;3525694]Garanti ile gorustum. Bugun 100 bp dustu dedi. Gece hafta 23.5 veriyorlardi bu hafta maks 22.5 e dusurmusler. Izleyelim bakalim diger bankalar ne yapacak. Ppflerin dusmesinden belliydi faizin dusecegi[/QUOTE
    Faizler düşecek dedigimde üstünme çullanmisti millet

6. mevduat cafenin ismini doktora sor olarak değiştirilmesini öneriyorum ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    mevduat cafenin ismini doktora sor olarak değiştirilmesini öneriyorum ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    üstat moderatörlüğü de myfinans'tan alıp zahide'ye verelim o zaman

8.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Üstad sen ne ayaksin anlamadim seni
    köselede 43 numara , nike olursa 44.5
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Sayfa 23/1000 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •