Sayfa 41/359 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. yeni bir miatk mu doğuyor ne ?? ah kazançkapısı ve kazan kazan dostlarım...şu miatk yu da kafama koydunuz...artık onun hayalini kurar oldum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. şu miatk yu bir incelemek istiyorum..acaba dostlarım neden ona benzetiyorlar...atatp ile benzer ve benzemeyen yanlarını görmek istiyorum...bu güne kadar hiç inceleyip almadığım bir hissedir miatk...ama sağdan soldan çok duyuyordum...tabi duyduğum sıralarda elimde gesan gibi bir hisse vardı...o yüzden de gesan varken başka hisseleri araştırma ve alma isteğim yoktu...sabır sabır sabır...nasip nasip nasip....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yeni bir miatk mu doğuyor ne ?? ah kazançkapısı ve kazan kazan dostlarım...şu miatk yu da kafama koydunuz...artık onun hayalini kurar oldum...
    Dostum beni bilirsin,hikayeleri severim..

4. Yazılım sektörü şirketlerine her gün güzel bir haber düşüyor. Darısı Atatp ye.

https://rhaajans.com/haber/16367254/...i-is-anlasmasi

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Düzeltmesi bittiğinde tekrardan sert bir alış tepkisi üretmesini bekliyorum...bakalım bu gün düzeltmesi biter mi ?? bence buna çok yakınız..temennim de bu yönde...
    Dün öğle saatlerinde bu yorumu yapmıştım..bu gün düzeltmesi bitti ..üzerine de sert tepki vererek tavan oldu...tecrübelerime dayanarak dün o yorumu yapmıştım..tecrübelerim bu hissede agresiflik olacağını söylüyor..özelikle geçen günkü zirvemiz olan 46.70 i geçtiğimiz taktirde ?? Çarşının karışacagini söyleyebilirim... işte o vakit borsada ATATP yi hiç duymayanlar duymaya ve bu hisseyi almak için sıraya gireceğini düşünüyorum..çok heyecanlı seanslar bizi bekliyorum diyebilirim..

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Dostum beni bilirsin,hikayeleri severim..
    Borsada şirketlerin büyümesi hikayelerine bağlı..güzel hikayesi olan şirketler yatırımcısını ihya ediyor...kimi kendini temel analizci sanan hüstadlar (bu kelimeyi benim de ağzıma koymayı başardınız .. ) bu günün fk ,pd gibi rasyolarina bakarak geleceği gözardi ederek analiz yaptıklarını sanıyorlar..eminim ki onlar doğru dürüst kazanamiyorlar..analizci dedin mi bir hissede en az bir6 ay sonrasını görebilmesi gerekir..kendine güvenmeyen analizcilerin çoğu BIST 30 un dışına çıkamazlar...bunlar da kazanır ama çoğu ancak yıllık enflasyon veya biraz daha fazlası kadar ...onlar risk almayı da sevmezler..

7. Kazanç kapısı,maharaj ve kazan kazan dostlarim el ele verip bir dua edin de şu miatk in ruhu 3 aylığına ATATP nin bedenine girsin.. hikaye dersen bizde de var..yüksek karlılık...düşük halka aciklik..güzel ve önü açık sektör...her şey bizde de var...yani bir eksiğimiz yok..Türkiye de bir numara...global çapta tanınma..Çin de yüksek büyüme...gelirlerinin %60 ı dolar bazında...çok daha güzel son iki çeyrek bilançosu...fazlamiz var eksiğimiz yok bence...

Ne dersiniz dostlar...bu bebek adam olur mu ??

Sayfa 41/359 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •