Sayfa 85/799 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 6387 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Araba benim birikimlerimi eritecek vah amk sayın seyirciler. Allah sanayi ye düşürmesin.

2.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Araba benim birikimlerimi eritecek vah amk sayın seyirciler. Allah sanayi ye düşürmesin.
    En son aldığımız Toyota Corolla dan önce hep saniyede geziyorduk. Şimdilik kulağına kurşun unuttuk. Yıllık bakımı hariç masraf istemiyor. Gerçi arabaya kız el koydu kurtarma derdindeyiz. Benim kız araba canavarı. Araba kızda kalırsa kesin bir şekilde yer onu.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yahu arkadaş dediğin fakir olmayacak diyoruz, iki aç heriften arkadaşım markadaşım olmaz.
    Niye öyle diyin abi. Ayhan başkan zaten güçcük bişi. Ben de engelli özürlü biriyim bizim yediğimiz içtiğimiz ne kadar olur ki. Kuş kadar ancak yeriz. Ellerinden öperim abi.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Araba benim birikimlerimi eritecek vah amk sayın seyirciler. Allah sanayi ye düşürmesin.
    Araba var bir de otomobil var hangisi var siz de, ocak sönderecek ve arızası nedir?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Araba var bir de otomobil var hangisi var siz de, ocak sönderecek ve arızası nedir?
    İx35 baya 60 bin üstü masraf var deyo. Ne bileyim 110 binde aldım 21000 km sonra bu. Yağ yakıyordu bunlarda kronik diye yazıyorlardı. Hayırlısı

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    İx35 baya 60 bin üstü masraf var deyo. Ne bileyim 110 binde aldım 21000 km sonra bu. Yağ yakıyordu bunlarda kronik diye yazıyorlardı. Hayırlısı
    110 Bin km. de yağ yakıyorsa kroniktir, normalde motor eskidikçe yağ yakması çoğalır.

Motorunuz rektefiye ediliyor, bu kadar masraf çıkartabilir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Oto sanayiye denk geldiğim iyi oldu.

Reha bey, Toyota yaris 2011 model sağ arka stop lambası değişecek. Kaça patlar bu iş.
    Malzeme artı işçilik.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Oto sanayiye denk geldiğim iyi oldu.

Reha bey, Toyota yaris 2011 model sağ arka stop lambası değişecek. Kaça patlar bu iş.
    Malzeme artı işçilik.
    Bu kadar küçük arabaya nasıl sığıyorsunuz. Poşet koysan bagajı dolar. İki araba mi var. Biri gündelik biri ailece seyahat için.

Sayfa 85/799 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •