Sayfa 975/1000 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,793 - 7,800 arası.

Konu: Vıop XLI

1. kimsin lan sen
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by EmirLondon Yazıyı Oku
    Sn Sindoma thy de 51.10 altina inerse ikili tepe olursa asagida kaca kadar iner senin tahminin
    Çok büyük haber kaynağı olmadığı sürece kuş çok aşağılara gelmez bana göre ,
    badem sporun ana makinası 3. çeyrek bilançosu daha kuvvetli geleceği söyleniyor.
    2 li tepe bende yok OBO mevcut hedef fiyatı çalışırsa 49-48 bandı
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ereğli'den çıkıp ona girdiler..Oradan çıkıp Ereğli'ye girerler..
    Geçişleri çok güzel yapıyorlar yakalamak lazım yoksa para kazanmak çok zor büyük kağıtlarda
    3. çeyrek bilançodan sonra olabilir.
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Çok büyük haber kaynağı olmadığı sürece kuş çok aşağılara gelmez bana göre ,
    badem sporun ana makinası 3. çeyrek bilançosu daha kuvvetli geleceği söyleniyor.
    2 li tepe bende yok OBO mevcut hedef fiyatı çalışırsa 49-48 bandı
    Senin gorusune ilaveten kuresel havacilikta ani bir cokus bekliyorum . Gerekcesi ise CO2 azaltimiyla ilgili bir kuresel plan sizdirildi gecenlerde . Bu plana gore tekrar evden calisma zorunlu olacakmis , mecburi olmayan seyahatler kisitlanacakmis. akaryakit satisi da kisi basina belli bir limitle olacakmis gibi ifadeler vardi . Eregli 35 lerdeyken herkes 70 - 80 civarini konusuyordu bir anda hrc 1200 dolardan 700 dolar civarina indi . Ben sahsen havacilikta cokuse oynadim thy short yaptim 50.65 maliyetle . Tum fortfoy gldtrf de bekliyor hisse alimi dusunmuyorum yakin zamanda . Kuresel resesyon durumunda guvenli liman altina yonelim olur diye dusunuyorum .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,660
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    BIST100 de 2.552 de kuvvetli destek var...orası kırılmadıkça problem yok..ama orası kırılırsa 2.520 ye kadar hareket olur..

2 li tepe hedefi.
    öne alalım..burası ÇOKOMELLİDİR...ÜSTÜ 100 KAPLAN GÜCÜ, ALTI KEDİ GÜCÜ.

EK OLARAK trent göstergesi de orada...

destek atalım,tüm boğalar ve thebigshort orada...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by EmirLondon Yazıyı Oku
    Senin gorusune ilaveten kuresel havacilikta ani bir cokus bekliyorum . Gerekcesi ise CO2 azaltimiyla ilgili bir kuresel plan sizdirildi gecenlerde . Bu plana gore tekrar evden calisma zorunlu olacakmis , mecburi olmayan seyahatler kisitlanacakmis. akaryakit satisi da kisi basina belli bir limitle olacakmis gibi ifadeler vardi . Eregli 35 lerdeyken herkes 70 - 80 civarini konusuyordu bir anda hrc 1200 dolardan 700 dolar civarina indi . Ben sahsen havacilikta cokuse oynadim thy short yaptim 50.65 maliyetle . Tum fortfoy gldtrf de bekliyor hisse alimi dusunmuyorum yakin zamanda . Kuresel resesyon durumunda guvenli liman altina yonelim olur diye dusunuyorum .
    nasıl bir rapormuş o? CO2 azaltımı ile ilgli zorlama bir faaliyet bence çok zor. Petrol ve doğalgaz tedariği nedeniyle kömürle çalışan santrallerin bile açılması gündemde. Ukrayna savaşı temiz enerji ve karbon salınımı ile ilgili birçok konuyu ikinci plana itti. Öte yandan havacılık için bence en önemli risk sonbaharda kışa girerken artabilecek covid vakaları ve sonrasında tedbirler olabilir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. Balsu halka arzı geri çekmiş, TV'de reklamları dönüyordu.

Kocaer Demir Çelik talep topluyordu bakalım ne olacak.

>>>>
    Balsu Gıda Yetkililerince yapılan açıklamada, “Halka Arz başvuru kararımızdan bu yana yurdumuzda ve dünyada yaşanan finansal gelişmeler nedeniyle, Yönetim Kurulumuz, halka arz başvurusunun şimdilik geri çekilmesi yönünde karar almıştır, kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadeleri yer aldı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Kanalımız bu badem spor karar verecek ,yeşil ortalama altı 2 saatlik kapanış daire içindeki bölgeye bankalar öncülüğünde beklentim artar.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 975/1000 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •