Arama sonucu : 2400 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Şirket yakın izleme pazarından çıkması için iyi ilerlemeler kaydetti. Gıda alanındaki faliyetlerinde iyi ritim yakaladı. Buna ek olarak şirket yönetimin bütün maddi duran varlıkları kullanım niteliklerine göre tasnif ederek güncel değerleriyle bilançolara yansıtıp şirket bilanço değerini de yükseltmeli.

Maddi duran varlıkları içinde inşaat sözleşmelerinde değerlendireceği arsaları ile üretimde kullanılacak fabrika ve arsaları "stok" "yatırım amaçlı gayrimenkul" "maddi duran varlık" olarak tasnif edip yeniden değerlendirme raporlarıyla güncel değeri tespit edilip bilançolarda güncel değeriyle sunulmalı artık.
    Bu şirketin Çanakkale İzmir yolu üzerindeki fabrikaları dışında başka yerde üretim tesisleri var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu şirketin Çanakkale İzmir yolu üzerindeki fabrikaları dışında başka yerde üretim tesisleri var mı?
    Ticaret Unvanı Şirketin Faaliyet Konusu Ödenmiş/Çıkarılmış Sermayesi Şirketin Sermayedeki Payı Para Birimi Şirketin Sermayedeki Payı(%) Şirket ile Olan İlişkinin Niteliği
    DARDANEL ENEZ KONSERVE SAN.A.Ş. KONSERVE ÜRETİM SATIŞ 22.000.000 22.000.000 TRY 100 BAĞLI ORTAKLIK
    DARDANEL SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. SPOR FAALİYETLERİ 4.140.000 4.140.000 TRY 100 BAĞLI ORTAKLIK
    TON RADYO TELEVİZYONCULUK YAYINCILIK A.Ş. TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI VE YAYINCILIĞI 640.000 640.000 TRY 100
    Bu bilgilere göre yok gözüküyor..
    yatırım tavsiyesi değildir..

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •