Sayfa 630/1195 İlkİlk ... 1305305806206286296306316326406807301130 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Hırsızın evine hırsız girer ise ;evine girilen mağdur olur. Ama ortada iki hırsız olduğu gerçeğini değiştirmez.
    Tamam en guzel ozeti.

Kadin bu beyanatlarda bulundu devamli twitterde.

Kagit 1/3'une inmis. Milletin parasi p.c olmus. Gidip istediler. Vermedi. Yok sirkete gelip elden para verenler icin gecerli dedi.

Elden para veren de gitti. Yine vermedi.

Boyle bir beyanata otorite tarafindan nasil geregi yapilmadi anlamak mumkun degil. Cunku malini boyle pazarladi insanlara.

Neyse amma bos bir konu. Deveye boynun niye egri demisler, nerem dogru ki demis. O kadar.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kagit 1/3'une inmis. Milletin parasi p.c olmus. Gidip istediler. Vermedi. Yok sirkete gelip elden para verenler icin gecerli dedi.

Elden para veren de gitti. Yine vermedi.

Boyle bir beyanata otorite tarafindan nasil geregi yapilmadi anlamak mumkun degil. Cunku malini boyle pazarladi insanlara.
    Akşam TV de, 10 kusür milyon lot vardı, gruplar komisyoncular/tahtacılar geldi ver hisseleri şöyle yapalım böyle kaldıralım dediler girmedim o işlere, henüz X ay geçmediği için zaten satamıyordum, virmanlayarak sattık isteyenlere piyasa fiyatının altında, ben borsada iş çevirecek olsam gözaltından çıkmış hisse bilmiyor muyum tahtadan çok daha yüksek fiyatlardan satmaya, sattıktan sonra da bir daha borsada kaç paraymış neymiş takip etmedim, normalde bilgisayar doludur şirket/holdingler akşama kadar borsada hisse ne olmuş diye takip ederler, ben sahadayım işin içindeyim hiç işim olmaz borsayla dedi

Youtube'da var izleyin. Konuya hakimsiniz belki başka şeyler de yakalayabilirsiniz, şu Adana mevzusu var mesela sahte imza olayı v.s. kendi şirketini alacakmış (değerini yükselttiği) alamayınca gidip onu almış 25 milyona, 20 milyon daha borç çıkmış, biri gerçek demiş, biri sonradan sahte...v.s. v.s..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Mine Kozlu,Baktı ki hükümet gidici,Hazır koz ele geçmiş iken , geçmiş yıllarda kendisini çarpan,çarpmaya çalışanlardan , işine takoz koyanlardan intikam almak için ,bu işi Sedat Peker'e havale etmiş görünüyor..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Zaten,Borsaya para sokanların batırılmasına ,SPK başkanı ve yönetimi ön ayak oluyor..
    Ünvanında prof yazan,Eski SPK başkanı Vedat akgiray da,Kendi şirketi Bimeks bilgisayar üzerinden milleti dolandırıp soymadı mı.?
    Hissenin fiyatı 6 kuruşa,evet yanlış okumadınız, 6 kuruşa inene kadar tahtasını kapatmadılar..
    Sonra iflas etti gitti..
    Şimdi yerinde yeller esiyor..

8. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 630/1195 İlkİlk ... 1305305806206286296306316326406807301130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •