Sayfa 163/814 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. 38 üzeri 2 gün daha kalırsa Sn Scharif haklı çıkar.

38 desteğini kırarsa şak diye 37,5 görecektir. Sonrada 37. İnşaallah 38 i kırmaz. Biz, schariff ve diğer bekleyenler kazanır.

40 ı elbette görecektir. Bu perşembe mi olur başka bir zamanmı olur tartışılır.

Bu hafta bir sürü haber gelmesi, neredeyse yıllardır doğru dürüst gelmeyen haberlerden sonra olumlu. Muhtemelen gelecekte de güzel haberler gelecektir.
    Akyat ın takaslardaki durumu da bir diğer güzellilk. Kağıda olan ilgi, olumsuz konuşmalara rağmen canlı ve bu mevsimde oldukça iyi.

2. Artık veda zamanı 7 ay önce aldıran abim bundan bi cacık olmayacak Yen'i kağıt buluruz çık dedi ve mrshl a elveda buruk bir şekilde. Zarar Yok ama üzülmüyor da değişim geçen zamanıma hoşçakalın ben kazanamadım siz kazanın halk yatırımdaki 2500 satış benim akşama görünür sanırım

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    PERŞEMBE GÜNÜ ŞOW BEKLİYORUM. Muhtemeden 40 ı geçme teşebbüsünde bulunacak .ALLAH yardımcımız olsun.Kıskananları da ıslah etsin.Çok sıkıştı çok .SAYGILAR SEVGİLER.
    MAALESEF YAZAR YAZMAZ PİŞMAN ETTİLER,38 I KIRMASI HİÇ IYI OLMADI TEKRAR GERIYE DÖNÜŞ BAŞLADI.

4. Originally Posted by scharif07
    PERŞEMBE GÜNÜ ŞOW BEKLİYORUM. Muhtemeden 40 ı geçme teşebbüsünde bulunacak .ALLAH yardımcımız olsun.Kıskananları da ıslah etsin.Çok sıkıştı çok .SAYGILAR SEVGİLER.
    MAALESEF YAZAR YAZMAZ PİŞMAN ETTİLER,38 I KIRMASI HİÇ IYI OLMADI TEKRAR GERIYE DÖNÜŞ BAŞLADI

Hakkımızda hayırlı olsun. Biz burdayız sayın scharif07 inşallah bu sefer farklı olacak. Çok az yazarım ama uzun zamandır bende de mevcut, sanki kâğıtla evlendim elim satmaya gitmiyor. Ne fırsatlar kaçırdım. Beklemeye devam. KYTD.

5.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    38 üzeri 2 gün daha kalırsa Sn Scharif haklı çıkar.

38 desteğini kırarsa şak diye 37,5 görecektir. Sonrada 37. İnşaallah 38 i kırmaz. Biz, schariff ve diğer bekleyenler kazanır.

40 ı elbette görecektir. Bu perşembe mi olur başka bir zamanmı olur tartışılır.

Bu hafta bir sürü haber gelmesi, neredeyse yıllardır doğru dürüst gelmeyen haberlerden sonra olumlu. Muhtemelen gelecekte de güzel haberler gelecektir.
    Akyat ın takaslardaki durumu da bir diğer güzellilk. Kağıda olan ilgi, olumsuz konuşmalara rağmen canlı ve bu mevsimde oldukça iyi.
    işte Pico ve yandaşları demrirki vs vs.. böyle yazabiliyormusunuz. Ya boyle yazın yada susun.
    Şimdi ben alıma geçeceğim 40 TL ortalama ile verdiklerimi almaya başlayacağım. Kademe kademe.
    Herkes satarken alan kazanır. 2-3 sene daha beklemeye de razıyım ayrıca.

6.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    işte Pico ve yandaşları demrirki vs vs.. böyle yazabiliyormusunuz. Ya boyle yazın yada susun.
    Şimdi ben alıma geçeceğim 40 TL ortalama ile verdiklerimi almaya başlayacağım. Kademe kademe.
    Herkes satarken alan kazanır. 2-3 sene daha beklemeye de razıyım ayrıca.
    Bilanço zamanı ve beklentisi konusunda fikriniz nedir

7. 10-11 agustos son gün . Temelden anlayanlar düzelme var demişti, belki 2.çeyrek te devam eder.

Bilanço 9 Ağustos son

Sayfa 163/814 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •