Sayfa 502/1003 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bir aya yakın zaman geçti seçimden ekonomi bakanı belli MB başkanı belli sorunlar belli ve hiç bir adım daha atılmadı. Böyle olunca aklıma RTE ile faiz kur kkm pazarlığı geliyor. İlk faiz toplantısında faizin %20 üst sınır ve kkm nin sonlanacağini o gün kurda bir miktar devalüe olacağını düşünüyorum. faiz %20 üstü olmaz, kur 25-30 bandında olur gibi.
    Geçen ay sabit tuttuğunuz faizi ne oldu da %20 yaptınız demezler mi? Bizde demezler.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu seviyelerden borsaya yabancı gelir mi acaba? Gerçi seçim sonrası YP 26'dan 28e çıktı şimdilerde ama TL bazlı olsa bile endeks zirvelerde... Bir de kur problemi var...
    Onlar bizim iktidarın Bıyıklılarıydı...Anketler kötü gösterince dötü sağlama almak için bastılar sonra gelip mallarını aldılar...

Biraz daha deval lazım borsanın yabancıyı cezbetmesi için ama sorun şu döviz kıtlığı var a.q kendi parasına dönmek isterse mal bulabilecek mi bulursa kaçtan bulacak !!!!!!!!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Emeklilere ödenecek toplam bayram ikramiyesi

1 milyar dolar
    Dolar değil, TL.

Aralarında çok fark var.

Ayrıca o paranın çoğu enflasyon ve vergiler yoluyla yine devlete dönüyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Onlar bizim iktidarın Bıyıklılarıydı...Anketler kötü gösterince dötü sağlama almak için bastılar sonra gelip mallarını aldılar...

Biraz daha deval lazım borsanın yabancıyı cezbetmesi için ama sorun şu döviz kıtlığı var a.q kendi parasına dönmek isterse mal bulabilecek mi bulursa kaçtan bulacak !!!!!!!!!!!!
    Bence de. Bu şartlarda hiçbir fon gelmez. Böyle giderse yakında şimşek affını ister mi, ister...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    giremiyorum ne zamandır ..geçmişe dönük okuyordum msj ı gördüm ..bir an kendimi gördüm..benim de annem yatalak...biz iki kardeşiz allahtan bizde ben iliglenemem sorunu yok...hem alzhiemer hem yatalak annem..kendi evinde kalıyor.. gece ayrı gündüz ayrı bakıcısı var..iki kardeş ilgileniyoruz ..ama bize 25-30 bin tl ye maloluyor ..bizim şansımız biz birde iki kardeş ortak aynı işi yapıyoruz..o yüzden ben bakamam kavgası yok bizde..ama bakıcıların kaprisleri..birbirleri ile olan çekişmeleri vs ..işlerin stresi ve yogunlugu derken.. geçen hafta 2. kez kalp krizi geçirdim ..anjyo oldum ..bir stand taktılar.. dr diyor stres olma..gelde olma ...anneme vasi çıkartmamız lazım..saglık raporu çıkartacagız...hastaneye gittik her doktor içinayrı randevu gerekiyor..dr a diyorsun yaa bak hasta yatalak...her seferinde bu kadını hastaneye getirmesi çok zor ve eziyetli hastaya da eziyet.. bir imza atıver ..iki tanesi ok verdi ..diger 3 dr yok randevusuz bakmıyoruz diyor...neyse parça parça halletik sayılır.. pazartesi göz için randevu aldık.. ama kardiyoloji..randevu bılamıyoruz..dr a ögle arasında yine rica edecegiz ama gecen 3 denememizde adam red etti .aslında kardiyoloji ile işimiz yoktu.. ama dahiliyeci kardiyolojie görsün dedi diye oraya not yazdı ..göstermek zorundaymışız şimdi...valla bıktım artık.. bir yandan ben iş yapamaz oldu...bu sefer de hem annemin hemde dükkanın bütün işleri abimin üzerine biniyor.. bu sefer de ona bir şey olacak ...
    Dün annemi yatırırken özelde olsa hasta bakım evine yatış izni gerekli dediler.bunun için 3 farklı yöntem varmış.
    1.devlette 8-9 branş ayrı ayrı heyet raporu vs
    2.özelde 3-4 branş sonra devlette onaylatma
    3.kimlik+1000 tl.gerisi bize ait dedi

Tabi 3. Yü seçtim..siz zor olanı seçmişsiniz..bir hasta bakım evi vs arasanız çözerlerdi muhtemelen.

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bence de. Bu şartlarda hiçbir fon gelmez. Böyle giderse yakında şimşek affını ister mi, ister...
    mehmet şimşek te o kadar boş adam değil, bir yerlerle görüşmeden belirli garantiler almadan bodoslama gelmemiştir..

7. Borsa ucuz değil niye gelsinler ? Ya da neden böyle düşünüyorsunuz?

8. Faizler artınca borsa durur. Ekonomi durur. Üretim durur. Harcamalar durur.

Sayfa 502/1003 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •