Sayfa 501/1004 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. hacimsiz yükseliş. düşündürücü

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abey esas hareket newton dayı hareketi olabilir dikkat.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne mübarek bir insandı o...
    Öyle,Arşimet gibi cırılcıplak,dal daşgak sokağa fırlayıp,galdurma şeyini 'buldum buldum' diye şımarmadı...
    O mübarek insan,oturdu elma ağacının altına efendi efendi AYULUĞUN KİTABINI yazdı...
    Toprağı bol olsun,ışıklarda uyusun mübarek insan...
    Bak hatıralarım depreşti ağlamaklı oldum..
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

yurtdışı çok bozmazsa newton dayı cumadan önce gelmez. o güne kadar vadeli 1500'e yaklaşırsa aşağı güzel marj oluşur.

formasyon hamile boğa diye başladı, yutan boğaya dönüştü bile.

ordan tenger menger yuvarla aşşşaaaa doğru olmuş elmaları.

4.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/lmtYjo5h/

Şu grafiğe bakıyorum hiçbir hayır görmüyorum. Çok temiz bir düşüş kanalı içinde ilerliyor. Yarından itibaren gelecek bilançoları düşünüyorum, nasıl bu kanalda düşmeye devam edecek diyorum.
    Bu grafiğe bakarak elimdeki yüklü SAHOL long kontratları bozdum. Pay longlar duruyor halen ama ciddi kârdan oldum. Evet gerçekten endeks düşüş kanalında ama hisseler hiç umulmadık şekilde ayrışabiliyor. Endeks pozisyonun yoksa hiç bakmamak daha iyi sanki endeksin durumuna.

5.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    hacimsiz yükseliş. düşündürücü
    demeye kalmadı 6 puan bastılar.

Taşınan Açıklar

7.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Bu grafiğe bakarak elimdeki yüklü SAHOL long kontratları bozdum. Pay longlar duruyor halen ama ciddi kârdan oldum. Evet gerçekten endeks düşüş kanalında ama hisseler hiç umulmadık şekilde ayrışabiliyor. Endeks pozisyonun yoksa hiç bakmamak daha iyi sanki endeksin durumuna.
    Üzüldüm adınıza...
    Aldığınız pozisyondan eminseniz ve iyi yerden aldığınızı düşünüyorsanız kaybedeceğiniz en fazla zaman olur...
    Keşke stop koyup bekleseydiniz , Sahol düşmedi ve çok iyi durdu...
    Bazen karda oturmak zararda beklemekten daha zor oluyor...

8. Newton sevdiğimiz bir abimizdi adabı giyinmeyi iyi bilirdi mesela ben bilmem. Çok gülerdi, ben gülmem. Newton sevdiğimiz bir abimizdi ama parayı bir garip bolusurdu. Ne kadar para varsa hepsi onun cebinegirerdi. Bizde para ortaya konur, herkes ihtiyacı kadar alır.
     Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Ne mübarek bir insandı o...
    Öyle,Arşimet gibi cırılcıplak,dal daşgak sokağa fırlayıp,galdurma şeyini 'buldum buldum' diye şımarmadı...
    O mübarek insan,oturdu elma ağacının altına efendi efendi AYULUĞUN KİTABINI yazdı...
    Toprağı bol olsun,ışıklarda uyusun mübarek insan...
    Bak hatıralarım depreşti ağlamaklı oldum..
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 501/1004 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •