Arama sonucu : 76 madde; 1 - 8 arası.

Konu: IMASM İmaş Makine Sanayi AŞ

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    öyl bir şey demiyorum Üstad....

Hakkım değil haddimde değil...

Vovalitesi fazla diyorum sadece
    Sayın carlislecullen,dünkü anormal operasyon beni ürküttüğü kıllandırdı da durup dururken dünkü yukarı aşağı tuhaf hareketleri niye yaptı amacı neydi normale döndümü sizce yoksa dünkü alabora fırtına devam edecekmi öngörünüz nedir bu soruyu çok samimiyetle soruyorum kısacası düşmeye devam edecekmi yüklüce kayıplarım oluştu 24 tl üstü bir maliyet vardı dün 19 'a yakın rakamlarda maliyeti düşürmek için girdim doluya tutuldum bu nasıl bir iş Spk ve Bist ne iş yapar ne işe yarıyorlar kokuşmuş soygun düzeneğinin dişlileri gibi adeta garibana ağır cezalar keserle ama yandaş iş patronları söz konusu olunca hemen esas duruşa geçiyorlar emriniz olur Konyalım soyguncum deyiveriyolaa...

2.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Sayın carlislecullen,dünkü anormal operasyon beni ürküttüğü kıllandırdı da durup dururken dünkü yukarı aşağı tuhaf hareketleri niye yaptı amacı neydi normale döndümü sizce yoksa dünkü alabora fırtına devam edecekmi öngörünüz nedir bu soruyu çok samimiyetle soruyorum kısacası düşmeye devam edecekmi yüklüce kayıplarım oluştu 24 tl üstü bir maliyet vardı dün 19 'a yakın rakamlarda maliyeti düşürmek için girdim doluya tutuldum bu nasıl bir iş Spk ve Bist ne iş yapar ne işe yarıyorlar kokuşmuş soygun düzeneğinin dişlileri gibi adeta garibana ağır cezalar keserle ama yandaş iş patronları söz konusu olunca hemen esas duruşa geçiyorlar emriniz olur Konyalım soyguncum deyiveriyolaa...
    açık konuşmak gerekirse 70 li dfiyatlar balondu....

şirketin ne o kadar potansiyeli ne de değeri vardı...

şu anki fiyatlar çok daha makul görünüyor en azından balon yok gibi görünüyor

ama burası borsa rüzgarı arkalarına alıp malı toplamak için yine düşürebilirler
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •