Sayfa 497/1000 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,403
     Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Kim zik...r yerli otoyu 7 lirayla 8 saat giden eletrikli traktör seri üretime hazır değil mi?.
    Sanırım geriden,bir traktörü yerinden oynatmak için çok güçlü bir enerji lazım,7 liraya ancak oyuncak arabaylan oynarsın...önce kumda oynamasını öğrenmeleri lazım,askeri kuruluşları sen Katara sat,bilimselkuruluşları lav et oralara imam ata vs...esasında bunun çözümü var,yakıt olarak üzüm hoşafı kullanılsa çözümü anca olur

Alıntı Originally Posted by Sirenama Yazıyı Oku
    Breaking bad izlemiş.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.
    Breaking Bad sentetikciydi labaratuvarda üretirdi, bu sera uretimcisi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bakan dönmez: Oyunu değiştirebilecek en önemli adım petrol ve doğal gaz aramacılığıdır
    Ara o zaman, dijjj guclermi mani oluyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Erdoğan: Piyasalardaki ürünleri kontrol aldında tutmamız lazım, piyasadaki bu spekülatörleri terbiye etmemiz şart

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Hani Lozan gereği 2023'e kadar bütün madenleri kuyuları betonla kapattıydık!
    Noolcak şimdi?
    1923 yılinda dogalgaz bilinmiyordu, Lozana madde koymamislar, bunu değerlendirmiş hokumetimiz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. Yolda gören var mı bu tumofili?Yazık bu projeye 50 milyon dolar verdiler.Tank palet fabrikası için gerekli olan para kadar yani.

Yol belli yurtdışında çok başarılı bilim insanlarımız var bunları kaybetmememiz lazım diyeceğim ama kimi getirebilirsiniz ya da tutabilirsiniz orası muamma.

Örneğin 30 tablet içeren ve değeri sedan bir otomobil kadar olan kanser ilaçları var.Otomobil üretmiyorsan bunları üretmeye çalış.5 milyon otomobil karşiligi kadar tarım ihracatı yapma potansiyelin var.Enerjini dışa bağımlı olmaktan kurtaracak potansiyelin var.Ama bunları ben mi biliyorum hayır bizi yönetenler bizden çok daha iyi biliyor ama mesele bu değil mesele cep olduğu için kimsenin umrunda memleket...
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Yerli otoda biraz gevşeme var .. Ya başlayacaksınız ya başlayacaksınız .
    Erdoğan : Yerli otoda bizi oyalamasınlar , gerekirse yabancı yatırımcılarla da görüşürüz
    Ahanda daha yeni 5 babayigidin tumofil CEO'su, bu sene sonunda protip tamam demedimiydi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,403
    Erdoğan: Piyasalardaki ürünleri kontrol aldında tutmamız lazım, piyasadaki bu spekülatörleri terbiye etmemiz şart
    Nasıl terbiye edecekmiş acaba ???,bu işi kendileri yapmıyormu

Sayfa 497/1000 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •