Sayfa 4/710 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5678 madde; 25 - 32 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Yakın zamanda bedelli sermaye arttırımı yapmış 2 gün önce 20 milyon dolar kar açıklayan Luftansa şu an 6.50 civarında ve %10 primli

2.  Alıntı Originally Posted by HİSSİYAT Yazıyı Oku
    Yakın zamanda bedelli sermaye arttırımı yapmış 2 gün önce 20 milyon dolar kar açıklayan Luftansa şu an 6.50 civarında ve %10 primli
    Tüm havayollarında genel bir hareket var demekki-American Airlines'da primli.Bu yüzden borçları görmüyor piyasa.ANCAK YAŞLI KURT BUFFET eninde sonunda gösterecektir.

3. Bir kaç gün içerisinde Ekim ayı hava yolu trafik verileri de açıklanır.4.çeyrek bilançonun 3'de 1 'i de geçilmiş olacak böylelikle...
    Pandemi kıstlamalarından bariz şekilde 3 çeyrek etkilendi buna rağmen bu bilanço geldi ,şayet 4. yani son çeyrekte herhangi ilave pandemi kısıtlaması olmazsa ,3.çeyrek yolcu sayısına ve kargoya yakın bir 4. çeyrek göstergeleri ile karşılaşabiliriz, çok rahat 12 aylık bilanço da karı 10 milyarı geçilebilir.

4. Adettendir,
    Yeni topiğimiz HAYIRLI olsun.

Böyle bir dönemde dönem sonu karın 1 milyar 💵 olması umut vericidir.

Burası donunu kaybedenler kulübü olmuş.

7.  Alıntı Originally Posted by HİSSİYAT Yazıyı Oku
    Bir kaç gün içerisinde Ekim ayı hava yolu trafik verileri de açıklanır.4.çeyrek bilançonun 3'de 1 'i de geçilmiş olacak böylelikle...
    Pandemi kıstlamalarından bariz şekilde 3 çeyrek etkilendi buna rağmen bu bilanço geldi ,şayet 4. yani son çeyrekte herhangi ilave pandemi kısıtlaması olmazsa ,3.çeyrek yolcu sayısına ve kargoya yakın bir 4. çeyrek göstergeleri ile karşılaşabiliriz, çok rahat 12 aylık bilanço da karı 10 milyarı geçilebilir.
    Bu tarihte hemen hiç olmamış. THY en iyi çeyreği hep 3. çeyrek olur. Diğer çeyrekler bunun çok altında kalır. Hatta zarar yazdığı olur. Beklenti de o şekilde bu arada zaten. Her çeyrek böyle kar yazacak olsa fiyatı 17 değil 60 olması gerekirdi ona da ucuz derdik. Beklentiyi yükseltmeyelim diye yazıyorum bu arada.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

8.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Bu tarihte hemen hiç olmamış. THY en iyi çeyreği hep 3. çeyrek olur. Diğer çeyrekler bunun çok altında kalır. Hatta zarar yazdığı olur. Beklenti de o şekilde bu arada zaten. Her çeyrek böyle kar yazacak olsa fiyatı 17 değil 60 olması gerekirdi ona da ucuz derdik. Beklentiyi yükseltmeyelim diye yazıyorum bu arada.
    Bunun tarihte hiç olmaması normal çünkü 3.çeyrek pandemiden dolayı kısıtlamalardan etkilendi ,belirtiyorum zaten yukarıda şayet tekrar bir kısıtlama ortamı olmazsa 3.çeyreğe yakın veriler yakalanabilir tarihte ilk defa!4.çeyreğin ilk ayı ekim verileri bir kaç gün içinde gelir ,beklentim bu şekilde ,daha negatif beklentisi olan da kendi görüşünü belirtir.Bu şekil derinlikli hisselerde benim ,senin ,onun farklı beklentilerine göre tahta şekil almayacak nasıl olsa...

Sayfa 4/710 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •