Sayfa 14/310 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 105 - 112 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1.  Alıntı Originally Posted by maxxyz Yazıyı Oku
    geldiğinden beri tek katkısı bjk maçında oldu. gerçi ne kadar kullanabildik orasıda muamma...
    Seçmiş olduğunuz ve karar verdiğiniz şeylerin bedelini siz ödersiniz. Size akıl verenler değil...
    Eliot

Fernandao yine tek forvet.. Bakalım Alanya defansının içinden nasıl çıkıcak..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Eziyeti maçın başından bu yana cekmeyelim be kardeşim..2.dkda gol yemek ne..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

dak 1 - gol 1

hayirli olsun

Dk 15 2-0 oldu bile

Ozan Atif şener ya sizi bırakın takıma stada bile almam.. Ozan bir tane faydalı hareket yap, yapmıyorsan bari atak yerken biraz defansa yardım et . Ayıp ya bu ne terbiyesizlik..

8. Kısa vadede yapılacak ilk iş ;
    Ozan,ismail,m.topal,alper bolca ekmek yedirecen sabah akşam pas nasıl verilir öğretip antrenan yaptıracan

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 14/310 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •