Sayfa 588/999 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,419
    dolarda evin bacası formasyonu başlamak üzere
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

2.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    5-10 gün önce yazdığım 5.80 mertebesinde açılmış aralık vade dolar pozisyonu rahat bir şekilde karlı duruma geçti, kontrat başına 70 tl civarı şu anda.. şu anda kapatılsa bu kar rakamı biraz düşüyor zira kar miktarının %10 vergisi var..

diğer yandan, yukarı potansiyeli çok yüksek, beklemede ve izlemede kalmaya devam..zaten açarken zararı göze alarak açtığımı söylemiştim..esas aksiyonun eylül ve sonrası olacağını tahmin ediyorum..
    Bende sinyali bekliyorum(5,63üzeri günlük kapanış) vakit daralıyor gibi.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Screenshot_20190819-160449.jpg

3.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Bende sinyali bekliyorum(5,63üzeri günlük kapanış) vakit daralıyor gibi.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Screenshot_20190819-160449.jpg
    5.63 üzeri bir kaç gun kapamalı diye dusunuyorum

Saygılarımla

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    a.k.p. partisi Esad ile görüşmemek için elinden geleni yapıyor..Türk devletinin çıkarları için Esad la bir an önce görüşülmeli ve sığınmacılar geri gönderilmeli, suriye de Esad kontrolunde bir sürü yer var..

a.k.p. partisi bu "muhalif" denilen kitleleri korumasaydı bunlar başımıza gelmeyecekti.. hala onları korumak için bu ülkeyi tehlikeye atıyorlar.. havuz ve yandaş medyada yazılanlara pek inanmamak lazım, bir sürü kritik bilgi halktan saklanıyor kuvvetle muhtemel.. bu muhaliflerin çoğunun dinci olduğu alternatif medyada yazılıp çiziliyor..
    Aynen öyledir.. Bu OSuruktan Ordu dedikleri Cihatçıların bir çeşidi....
    Türkiye derhal Suriye ile türkçesi "Ben senin teröristini sevmeyeyim sen de benim teröristimi sevme." olan "Adana mutabakatı"na dönmek zorunda..

5.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    a.k.p. partisi Esad ile görüşmemek için elinden geleni yapıyor..Türk devletinin çıkarları için Esad la bir an önce görüşülmeli ve sığınmacılar geri gönderilmeli, suriye de Esad kontrolunde bir sürü yer var..

a.k.p. partisi bu "muhalif" denilen kitleleri korumasaydı bunlar başımıza gelmeyecekti.. hala onları korumak için bu ülkeyi tehlikeye atıyorlar.. havuz ve yandaş medyada yazılanlara pek inanmamak lazım, bir sürü kritik bilgi halktan saklanıyor kuvvetle muhtemel.. bu muhaliflerin çoğunun dinci olduğu alternatif medyada yazılıp çiziliyor..
    şu anda amerika aracılığı ile pyd ile görüşüyoruz, puşt pkk deklare etmeseydi iyiydi ama
    aynı anda birden fazla unsurla görüşme kapasite ve zekaları yok maalesef..!!

6. Günlük Toplam USDTRY İşlem Miktarı : 1.355.000.000

talep yüksek olunca makineye sürekli jeton atıyolar sanırım...
    ?

7. 5.61de

Saygılarımla

8. bistten dolar almak için kod neydi?

Sayfa 588/999 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz