Sayfa 204/814 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 6508 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Sindoma teşekkürler, yazılarını ilgi ile okurum, senin viop bilgin bizden çok fazla. Aslında senin yazınla bizim yazımız çok farklı değil. Fiyat çok yükseldi ve düzeltme var. Twitter de resim atanları eleştirmişsin. Bizde eleştirdik. Her şey benzer.

Benim dikkat çekmek istediğim nokta, son tavan öncesi gece yapılan yayın ile tahsilinin şirket için faydaları anlatırdı. Yani bu hissede keza hektaşda sorgulama şekli çok zayıf. Düz bir itaat var. Bende sasa yoktu ama hektaş alıp sattım. Hisse şimdilik taban gidiyor, yatırımcı sorgulasın diyoruz. Bizde okuturuz ve olanı biteni anlamaya çalışıyoruz.

Fakat bazı parçalar merko taze kuru Orcay gibi bir benzerlik içermiyor diyemeyiz. Mesela Orcay da ve taze kuruda siyasi bağlantılar vardı. Burada beni şüphelendiren şirketin değeri değil. Tahsilinin açıklandığı gece yapılan yayın ve büyük rakamların kuşlu sitede resim atılmasıdır.

Arkadaşlar rahatsız oluyor, kimsenin zararına sevinmeyiz. Onlarda da özür dilerim, haklarını helal etsinler. Şimdilik spekülasyon yapıyor gibi görünmek istemeyiz. Bir süre sadece izleyelim. Selamlar.
    sn çakır,

A.S sizin yazdığınız şirketler sasa ile aynı terazide olamaz onu anlattım ,
    madem yazdıklarımı takip ediyorsunuz bu sistemle ilgili çok şeyler yazdım ,
    şuanda tahatada olanlarla ilgili FLU luk mevcut , ama herkes bilmeden anlamadan yorumlamalar yapıyor.
    bu hareketin cevabını sistemin haricinde kimse bilmiyor ..
    kolay gelsin hayırlı haftalar
    FORMASYON AVCISI -53

Sasa ve Hektas borsayi 2 kati artirdi. Sagolsunlar. Burda uzun sure tasiyan gercek yatirimci arkadaslar vardi. Sevindirmis olmalari guzel.

Tabanlar cozulup de yataya girince hisse almak tehlikelidir. Cunku orda altin vurus yapiliyor. Aklinizin kenarinda bulunsun.

3. Hisse cikarken kimse yorum yazmiyordu. Hisse düşmeye başlayınca cakallar meydan çıkmış.

4.  Alıntı Originally Posted by Fortune1905 Yazıyı Oku
    Hisse cikarken kimse yorum yazmiyordu. Hisse düşmeye başlayınca cakallar meydan çıkmış.
    Senelerdir böyle bunlarda gider başkaları gelir. Kimler geldi kimlere gitti

Bu başlığı şu anda 22 kişi okumaktadır. (5 üye ve 17 ziyaretçi)

bu saatte bayagı kalabalıgız canı yanan cok kısı var
    suru pısıkolojısıne sokmaya calısıyorlar becerdılerde
    koyun gıbı mal ettıler bızı
    Ama ben sasanın hıkayesıne ınanıyorum
    yatırım tavsıyesı degıldır

uzun vadede olan korkmasın bence ortalamayı dusurecek ve gucunun yettıgınce alabılır se
    kesınlıkle zarar etmıyeceklerdır
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

.................................................. ekim2021......ekim2022
    --tekstil ve hammaddeleri ihracatı: ..917.487........834.442

2021 ekimde 2O çalışma günü; 2022 ekimde 21 çalışma günü var...gerçek düşüş yüzde 15

Sayfa 204/814 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •