Sayfa 864/1195 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914964 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 6,905 - 6,912 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Evlerinize yabancıları kayıt yapıyorlarmış, böyle bir durumda nüfusla fln uğraşmayın Cumhuriyet Başsavcılığına bir suç duyurusu dilekçesi yazın, nüfus dairesi uğraşsın.

2. Hiç covid gibi durmuyor...
    Başka nane oldu da haberimiz yok..

Memento mori

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Ankara'da müzisyen Onur Şener cinayetine ilişkin tutuklanan İlker Karakaş ve Ali Gündüz'ün kamu görevlerinden uzaklaştırıldığını bildirdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Ankara'da müzisyen Onur Şener cinayetine ilişkin tutuklanan İlker Karakaş ve Ali Gündüz'ün kamu görevlerinden uzaklaştırıldığını bildirdi.
    Çıkarılmadı uzaklaştırıldı 3 te 2 maaşı almaya devam. Her türlü hakkı saklı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Memento mori

Borsa İstanbul hisselerinde manipülasyon yaparak haksız kazanç elde ettiği iddiasıyla adliyeye sevk edilen 8 şüpheliden 5’i tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tutuklanan şüphelilerin arasında Mehmet Akdere’nin de olduğu öğrenildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Çıkarılmadı uzaklaştırıldı 3 te 2 maaşı almaya devam. Her türlü hakkı saklı
    Adamlar hakkında geçmişten gelen bir çok iddia var doğruysa nasıl gelmişler o göreve vs bunlar hic konuşulmuyor, basit bir durum değil ama sanatçılar vs dışında pek tepkide yok

8. Bizimki instagramcıydı..
    Bu facebookcu.

Memento mori

Sayfa 864/1195 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz